Arkadaşlar lütfen yardım edin?

Arkadaşlar sorun erkek kardeşim 11 yaşında onu çok seviyorum ama bizi çok üzüyor annem ve babama hiç saygısı yok sürekli emir vererek konuşuyor sinirlenice mal salak gibi kelimeler söylüyor biz evde asla böyle konuşan insanlar değiliz kimden öğreniyor bilmiyorum evde kim anne kim çocuk belli değil her istediği olsun istiyor olmayınca evi başımıza yıkıyor bu yüzden her istediği yapılıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum psikoloğa gidin demeyin gitmeyi kabul etmiyor küçükken götürmüştük resmen psikoloğu dövmüştü ne yapmalıyım onunla sürekli bir doktor gibi konuşuyorum yapmıcağım diyor bana hak veriyor ertesi gün yine aynı çok yoruldum artık konuşmamaya karar verdim çünkü zarar görmeye başladım sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ee bende öyleydim ama sokaktaki ağzımı evde söylemeye korkardım çünkü dayak yemekten korkardım bide saygılı bir ortamda yetiştim kavga falan azdı olursada nedenleri küçüktü
    gidin hobi edindirin çocuğa ilgilensin bişeylerle zaman geçirtin okulu varsa okula odaklandırtın emir verebilir henüz isteme doğru konuşma tekniklerini görmemiş öğrenmemiştir. örn getir götür yap hadi koş hızlı as kes bunların yerine evde böyle konuşun getir İR MİSİN CINIM
    iç ER MİSİN CAĞNIM
    yap AR MIISIN CNIM
    koy AR MISIN CAĞNIMMM

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onun yaşındayken ben de öyleydim. Geçen gün arkadaşımın evine gittim onun da 11 yaşında erkek kardeşi var aynı problem onda da var bağırıp çağırıyo odada bişeyleri kırdı sofraya gelmedi ağlaya ağlaya bağırıyo ne istediğini o da bilmiyo. Ama yaşından dolayıdır diye düşünüyorum aklı başına geldikçe daha sakin olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Belki kıxacaklar ama o çocuğun ilacı dayak benimkardeşimde aayneno tipti şimdi dayak yemekten adam ooldu

0|0
    0|0
  • Döv kendine gelir. Ben babama mal desem bu yaşta evi neticeme sokar. Tabi saygılıyız.

0|0
    0|0
  • Diğer terbiyeli çocuklar ile aynı ortamlara sık skkun

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin aynı sorun bencede vardı

0|0
    0|0
  • Çocuk aklının bastığı yaştan itibaren böyle yetiştirilmiş. Ailesinden çevresinden bir baskı görmüşse olabilir. Böyle durumlarda cezalandırmak en iyi yöntemdir En sevdiği şeyini En çok yapmak istediği şeyi elinden alırsanız belki bir etkisi olabilir. Eğer işe yaramazsa zamanla olgunlaşır zaten

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim en güzel cevabı sen verdin cezalandırma konusunu deniceğim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir uzman yardimi olmadan nasil cozulur bilmiyorum ama ergenlik donemine gecis yapmadan halledilmesi lazim o zaman hepten icinden cikilmaz bir hal aliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...