Neden diger erkekler sevilip?

kizlar atarfindan istenirken, neden ben sevilmiyorum, nicin deger gorulmuyorum, neden ezik ve zavalli geliyorum kizlara

Güncellemeler:
elinize dumek ne kotu durummus
var mi cevap

0|0
12

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• soruna bile cevap vermk istmzdm. neyse.. ezik ve zavallı olarak kendini nitelndrme ya da yanstma zira kızlar güçlü erkeklerden etkilenr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendinile boyle dvcranma... herseyin bir nedeni vardir... belliki birilerindeb korunuyorsun... Allah vermiyorsa istenilen bir seyi yeti ve zamni olmadigi icindir... gelende olmuyorsa seni onlardan korudugu icindir... ah

0|2
    0|0
    • simdi oylede kimi adamlar istedigi an buluyorlar, kafasina kosunlar bir gunde 10 kisi buluyorlar

• Onlar icin maksat eylence... oyle kizlarda var.. yani yok degil... ama sen ciddi birsey istiyorsan dediim gibu yeri ve zamani var.. Hani yeni evlenen insana nasil asik oldun diye sorarlar ya.. oda bir anda oldu anlayamadim der ( bir kismi ) iste buda oyle :D Belki yarin cocuklarinin annesiyle tanisacaksi bunu dusunerek yaşa hep bugu olmassa yarin ögün olmassa obur gun diye... Eninde sonunda ONU BULACAKSIN...

• Sj o zamn kendinde sorun ana napiyim¿ belli bir nedeni vardir belki 😂

• Boş ver asseksuel ol takma kafana

0|0
    0|0
Yükleniyor...