Kendisi akrabası ya da çevresinde zengin bir kızın fakir biriyle evlendiğine şahit olan ya da evlenen var mı?

sanırım erkekler sevdiklerinde kızın durumunu hiç umursamaz ama kızlar maddi durumu çok fazla ön planda tutuyor sizce de böyle değil mi?

0|1
3|4

En İyi Kız Görüşü

• hiç rastlamadım ha. sorsan hepsi de para önemli değil derler de daha 1 tane olsun numunelik olsun yoksul bir erkekle evlenen kız gören duyan olmamıştır.

0|1
    0|0
    • Aynen kime sorsan para önemli değil aşk sevgi olduktan sonra birlikte çalışır kazanırız falan para ikinci planda derler çalıştığım iş nedeniyle maaşlar ortalamanın üstünde 5 yıl sonra ortalamamın çok üstünde oluyor bakıyorum bayanların çoğu dull:) eee ne oldu para önemli değil diyordunuz öyle olduk ki 20 yaşında kız 60 yasında Ada'mla tam tersi erkekler de öyle ne olacak bizim halimiz batan güneş al beni de yanına olduk

• Senin ıle tanışabilir miyim rüyada görmedim

• Profilindeki bacaklar sana mı ait biz seni bacaklarından nasıl tanıyabiliriz 😀 Senin ıle iletişime geçmek için işe yarıyacak bişey bulamıyorum ama dünden beri aklımdasın ve tanışmak istiyorum gizemli insanları severim sen ban mesaj atabilirsin

En İyi Erkek Görüşü

• Ben fakirin ama kocam zengin olcak xd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Söylediğinde haklısın ama bence bir erkekte kendinden Zengin bir kızla evlenmemeli şahsen ben evlenmezdim...

0|0
    0|0
  • Hiç denk gelmedim

0|0
    0|0
  • Ben oylesini dunya uzerinde girmedim hic. Tam tersi olmasi lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...