Ben tipe önem vermem önemli olan kalbidir. dünyanin en büyük yalanimidir sizce?

Ben tipe önem vermem önemli olan kalbidir. dünyanin en büyük yalanimidir sizce ?

1|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Dış görünüş ilk dikkatimizi çeken şey olduğu için ondan etkilenmemek imkansızdır. Ancak kendi adıma konuşursam, ilk görüşte hiç çekici gelmeyen biri eğer sempatik ve kibarsa, benim gözümde bir anda dünyanın en çekici insanına dönüşür, neden bilmiyorum ama öyle. Yani her ikisininde etkisi vardır ama dış görünüş yaşlandıkça çökerken kişiliğiniz o kadar büyük değişimlerden geçmeyeceği için gerçek bir ilişkinin temelinde kalp yatar.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dünyanın en büyük yalanı olmasada çoğu kişinin sürekli tekrar ettiği yalandır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Değildir beni taniyanlar bunu iyi bilir

1|1
    0|0
  • Dışını beğenmediğinin içini merak etmezsin. Engelleyemeyeceğimiz şekilde estetik algılarla donatıldık. Bir şeyin önce gözümüze hitap etmesi gerekiyor. Son olarak " iyi bilirdik derler elbette, aslında bundan büyük bir yalan yok!"

0|1
    0|0
  • Baana gore yalan degil cunku benim icin oyle

0|1
    0|0
  • dis gorunus ilk anda cok etkileyip bir cumle kurunca kactigimizda oldu tatlim. yani bu isler belli olmuyor tatlim

0|1
    0|0
  • Bence yalan..

0|1
    0|0
  • evett

0|1
    0|0
  • aynen ya

0|1
    0|0
  • En büyük olmasada derece yapar

0|1
    0|0
  • Ultrason cihazı olmadığımıza göre ilk bakışta içini bilemeyiz

0|1
    0|0
    • Yani dişı guzel olmayanin icine bakmiyorlar degil mi

• Tabiki davranışıylada ilgi çeker ve asıl olan tavırlarıdır. Ama şu var ki tipini beğenmediğinin davranışıyla ilgilenmezsin

• Aslinda haklisn ee kizlarin bize bakmamasi normalmis demek tip yok onlarda hakli

• Değil

0|1
    0|0
  • yo benim için doğru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kalb daha onemli tipi adrianami olsun yoksa kalbi adam gibi olsunda tipi normalmi olsn normal karakterlisi olsun

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • İnsanlar kapağını beğenmediği kitapı bile almıyor :)

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Yalan değildir, önemli olan kişiliğidir.

0|1
    0|0
  • kızlarin en büyük yalanidir.

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • balina ile evlenebilirsiniz ozaman kalbi çok büyük iyi kan verir basınçı yüksek klimalı

0|1
    0|0
  • malesef evet.. :(

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...