Dalgınlıkla yaptığınız, fark edince de kendinize güldüğünüz en saçma şey neydi?

Dalgınlıkla yaptığınız en saçma şey neydi? Bir keresinde tv kumandasını su şişesiyle birlikte buzdolabına koymuşum bütün gün kumandayı arayıp evdekilere kızdım😄 Başka bir şey için dolabı açtım ki orda😧 Sizin var mı bu tür dalgınlık sebebiyle yaptığınız saçmalıklar?

0|1
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• bir keresinde babamin is arkadasi beni aradi dedi ki babana soyle telefonunu is yerinde birakmis burda duruyor. Ben de tamam abi soylerim dedim sonra babama mesaj attim baba telefonun is yerinde kalmis diye. Aksam eve geldim evdekiler benle dalga geciyolar soylemeseler farketmicem 😁

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesaj yazaarkn hep yanlış yazmam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Gözlük kafamda telefon elimde evin içinde telefon ve gözlük arıyorum bağıra çağıra. Bağırırken ayak serçe parmağımıda masanın kenarında vurdum attım kendimi yere :D Gözlükte düştü telefonda :D

1|0
    0|0
  • Abimin düğününde sarhoş olup yengemin baldızını istemiştim. Yıllar geçti kız evlendi halen beni gördükçe tebessüm eder. Ailede de yengem en çok beni sever ☺

1|0
    0|0
  • Küçükken kaynayan düdüklü tencereden yansımama bakarak, "Ne güzel dudaklarım var.." deyip tencereyi öpmüştüm.. 😂😂😂

Tabi ki botoklu gibi su toplamış dudaklar.. 😉

Neler neler var ya.. 😂😂

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Çep telefonumu bilgisayar kasasında unutmuştum. Çalındı diye çok üzülmüştüm 😔😄

1|0
    0|0
  • çaya tuz atmak :D.

1|0
    0|0
  • Sevdigim kız ile konuşunca ağzım açık kalmıştı

1|0
    0|0
  • tuvalette uyuyakalmak.

1|0
    0|0
  • Hahahaha
    Soğuk soğuk güzel olmuştur kullanması 😃😂

Mağazada bir şeyler aldım.
    Kabinde deneyip çıktım.
    Çıkarken de kolum birisine dokundu geçerken. Pardon afedersin dedim ama dönüp bakınca ne görsem iyi, manken 😃😂😃

0|1
    0|0
    • 😂😂 ay bunu ben de yaptım ama ben baya çarptım düşecekti tuttum kaldırdım gibi oldu sonra defalarca özür diledim meğer mankenmiş herkes bana gülmüştü ama hiç mankene benzemiyodu😧😅😅

• Aynen. Ulan dedim bu insan.
      Özür dileyeyim şundan 😃😂

• Ahahah😂

• Kendimi hatırlamıyorumda ilkokuldayken hocamız girmişti derse başlamamıştı gözündeki gözlüklerini aramıştı bir müddet

0|0
    0|0
  • Birçok varda en kötüsü, arıyorum birisini, çıkıyor, niye aradığımı unutup mal gibi kalıyorum🙄🙄

0|0
    0|0
  • Bugün olanı söyleyim rezil olma pahasına. Arkadaşla otelde kalıyoruz şu anda. Telefonu bulamıyordu ara dedi. Aradım. Sorun şu ki telefon titreşimdeymiş ve ben üzerinde oturuyormuşum 😂

0|0
    0|0
  • Senin ki yine iyiymiş
    Ben kumandayı iş yerine götürmüştüm

0|0
    0|0
  • Elimde telefon varken ben telefonum nerede diye deli gibi bakındım sağa sola 5 dakika boyunca😂 Sonra baktım telefon zaten elimde😂

0|0
    0|0
  • Halı sahanın yanından sevdiğim kız geçince ona öyle bir dalmıştımki topu kendi kaleme sürmüştüm az kalsın gol yiyorduk 😂 iki sene önceydi tabi

0|0
    0|0
  • kafe işletiyorum. Bir gün markete gittim kasiyer geçti ürünleri parayı verdim üstünü uzattı teşekkü ederim diyeceğime afiyet olsun demiştim :)

0|0
    0|0
  • Laptopu camdan atmıştım.
    Sonraki gün laptobu aramıştım...

0|0
    0|0
    • Camdan mı attın😧

• Ahahaha😂😂😂

• Neyse ben gidip üstünü giyineyim az biraz dışarı çıkıp hava alayım : )) tenim güneş görsün :))

• Telefon elimde telefon arıyorum

0|0
    0|0
  • Geçmişte kullanırken baya dalginliklarim oluyordu
    Bir keresinde bir keresinde olmuştu ,

0|0
    0|0
  • Elektrikler kesilince tedaşı aramak için telefon ışığıyla telefonu arayıp bulamamak

0|0
    0|0
  • Valla hatırlamıyorum ama hatırlarsam yazarım :)

0|0
    0|0
  • Araba kullanırken daldığım oluyor :D

0|0
    0|0
  • Kafam o kadar güzelmiş ki klozet yerine küvete sıçmışım

0|0
    0|0
  • aynada kendıme bakmak

0|0
    0|0
  • Yok !

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Diş ipini dişimin arasına sokup öylece duruyorum sonra kapı falan çalıyor benim ağzımdan ip sallanıyor

1|0
    0|0
  • Ooo çok varda şimdi aklıma gelmedi 😂

0|0
    0|0
  • Elimde ki şeyi yatağın içinde aramisligim vardır

0|0
    0|0
  • Annemle telefonda konuşurken dakikalarca telefonumu aramam ve telefonu kapatıp anneme telefonu bulup evden çıkıyorum diye mesaj atmam 😂😂😂

0|0
    0|0
  • İlkokulda okul cantami evde unutup okula gitmisligim var

0|0
    0|0
  • bulaamdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...