Bana insan muamelesi yapmıyorlar?

Merhaba değerli KS üyeleri...
Sorunum şu; bana nedense sokakta kimse insan muamelesi yapmıyorum. Düşünüyorum gayet temiz adamım kimseye hatam yok, kırıcıda konuşmam. Ama hiç iyi muamele görmedim.
Neden?
Not: İstanbul'da yaşıyorum

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Güçlü ol dik dur ve böyle ol hep kardeş. Öz güvenli dur sokakta bu havayı edin alıştırma yap aynada Dünya'daki en özel insan olduğunu ve Dünya' nın sahibi olduğunu düşün. Hisset öz güven farkı oluşur havan güçlenir. Dik durup dik yürüdükçe bolca da gülümsedin mi olumsuz havayı kırarsın.

Kendi gücünü hisset ve kimse kimseden üstün değil Allah kolaylık versin bir daha böyle bir durum yaşamazsın umarım

0|1
    0|0
    • Allah razı olsun abla sağolun.
      Çok sık bu muamele ile karşılaşıyorum. Daha önce birkaç arkadaşım senle ilgisi yok toplumun barzoluğu dedi. Ama bazen öyle bir boyut alıyorki olay insan cidden üzülüyor. Belkide insanlar daha önce kötülerle karşılaştıkları için önyargılı davranıp direkt kırıyorlar gördüklerini...
      İnşallah bir daha böyle birşey yaşamam. Çünkü kimseye kötü davranmıyorum kimsede bana kötü davranmasın istiyorum

• Estağfurullah kardeş kimsenin üzmeye hakkı yok haddini bildir en terbiyesiz ve sık yapılan kişisel saldırı bu da yasada suç olmasa da ayıp ediyorlar

• İnşallah sizin gibi insanların sayısı artarda kurtuluruz

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne demek bu? Küçümser bakışlardan mı bahsediyorsun

0|0
    0|0
    • Evet aşırı küçümsüyorlar ve en ufak hatamda direkt hakaret ediyorlar.
      Çok üzülüyorum mecalim kesildi. Ben dünyayı sevmek istiyorum ama dünya beni kabul etmiyor.. Ne yapabilirim?

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...