Ateist yani Allaha inanmayan hakkında ne düşünürsünüz? ?

Size soruyorum sizce

0|0
16|36

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan gözüyle bakmıyorum
    Allah ıslah etsin.

1|0
    0|0
    • Neden? Belkide inanan çoğu insandan daha iyi niyetlidir

• @Alafırangazuppe bence dar düşünen sensin

• @Alafırangazuppe @Corey8taylor Saçmalıklara Hiçte Gerek Yok.
      Ateistler iyi biri olabilir ama ateis işte tutulur yanı yok kardeş. İnancı olmayan biri ne kadar iyi olursa olsun benim gözümde tırt iman etsin.

En İyi Kız Görüşü

• ne arkadaş ne sevgili olmasın. benden uzak allaha yakın. hatta ondan da uzak. ay aman benden uzak olsun da

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Kendim iman eden biriyim, iman etmeyen, inanmayan bir sürü kişi tanıyorum ve insanların inanışlarının kendini ilgilendirdiğini düşünüyorum. Müslümanım diyerek ağzının salyasını akıtarak yoldan geçen bayana şehvetle bakan arkadaşlarım da var ateist olup öldükten sonra dirilmeyeceğime inanıyorum bu sebeple sende dirilmeyeceksin biz her şeyi bu dünyada yaşayacağız o yüzden kötü anılarımız olmasın diye gayet hümanist ve çevresinde ki herkese saygısı olan insanlar da var. Dünya geniş, insanlar birbirlerine zarar vermeden yaşayabilir. Başkasının özgürlüğü benim özgürlüğümü, benim özgürlüğüm bir başkasının özgürlüğünü kısıtlamadan yaşamak en doğru şeydir ve yaptığınız şeyleri cennet ya da cehenneme göre menfaat için değil, vicdanınız rahat edebiliyor mu yoksa aman boşver diyerek mi yaşıyorsunuz, başınıza aynısı gelse ne yapardınız gibi şeyleri düşünerek yaşamak lazım...

0|0
    0|0
  • saygı duyarım

1|3
    0|0
  • kendi seçimidir.
    benim inancıma düşünceme hakaret etmedigi sürece
    saygım bakidir

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum. Din ile söylediklerinin çoğu üzerine düşünülünce çürüyor. Herhangi bir nefret, öfke beslemiyorum. Din vicdan ile alakası tercihtir.

0|0
    0|0
  • ergen demişler bize birde... birisi de demişki insan gözüyle bakmıyorum...
    dikkatle okuyun:
    ensar vakfındaki tecavüzcü bizdik sanki? imam hatiplerde oğlancılık yapan bizdik sanki? insanlara zorla birşeyi dayatan, onları tektipleştiren, kendinden olmayanı döven bizdik sanki? madımak katliamını biz yaptık sanki? yolsuzluk ve hırsızlık vakalarıyla bilinen akp zaten toptan ateist değil mi?
    kim insan burdan anlaşılır...

REZİLSİNİZ!!!

0|0
    0|0
    • islama saygı duyuyorum.

ama şu ortadoğu kafalı tiplerden NEFRET EDİYORUM ULAN!

• Tanıdıklarımın çoğu dürüst, ahlaklı, yardımsever, hümanist ve kafası çalışan insanlar. Müslümanlarda böyle insan bulmak çok zor.

0|1
    0|0
  • inanç özgürlüğü insanı bir haktır. isteyen istediğine inanır istediğine inanmaz. herkes herkese karşı saygılı olmalı

0|0
    0|0
  • Dinde zorlama yoktur... Allah doğru yolu göstersin diye dua ederim sadece :S

0|0
    0|0
  • Bana inansın yeter

0|0
    0|0
  • Neye inanmak istiyorsa ona inansın.

0|0
    0|0
  • Kendi tercihi, saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • senin gibi aşagılıkların hakkında ne düşündüğümüzüde ögrenmek ister misin?

0|0
    0|0
    • Ne soyle

• Ben desem veya demesem ne değişecek icabına Allah bakacak onun bunun sözüyle kaç din deistircen. işin zor

• anlıyorum tamam tartısmıcam. umarım sana bir ayna olabilmiştir bir kaç cümlem.

• sende onlara sorsana ya varsa ALLAH?
    sadece bır soru o ataistlere biz evrimleşip olduysak eger mesela maymundan dıyorlar. peki maymun mılyonlarca yıl boyunca doga kosullarından evrım gecırdı. yedıgı etten ottan beynı gelıstı bız ınsanlar olustuk. pekı bır dusun mılyonlarca hayvan çeşidi var. aslan benım yedıgım etın otun 100 katını yıyor bır arslan gunde 50 kg yakın et tuketıyor neden beynı gelısmedı bu evrede neden aslanlar sehrı kargalar sehrı yok sadece ınsan?

0|0
    0|0
  • youutbe da kozmozun 15 bölüm videosunu izliyolar bir çoğu.. neymis hersey bir gaz sıkısmasından ibaretmis 1 5tane bilim adamı bunu dünyaya açıklamıs.. vs.. vs..

0|0
    0|0
  • Alayı özenti.

0|0
    0|0
  • kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Allah yok diyip inanmıyorlar ateistler var olanı inkar eder olmıyan şeyi inkar etmeleri allahın gösteriyor delil oalrak

0|0
    0|0
  • iyi şeyler düşünüyorum severim kendilerini... zararsız insanlardır...

0|0
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz.
    onlarda insan yani bir şey düşünmek saygısızlık olur.

0|0
    0|0
  • Benim hakkımda ne düşünüyorsunuz yani soruya detay ekliyim bari. asşldkasidas

0|0
    0|0
    • Zavallı insanın mutlu olabileceği bir şey kendisi gibi olmayanın yanması. :) Hay hay yanarız sıkıntı yok sen daha çok acı çekeceksin ama. :)

• Allah hidayet etsin nediyim

• Ben hidayet istemiyorum dünyada kimse açlıktan ölmesin veya kimse istemediği halde bir şeyler yapmak/maruz kalmak zorunda olmasın. Bundan sonraki duaların ateistlerin hidın ayeti değil de insanlığın iyiliği için olsun. Hadi iyi geceler.

• Bende inanmıyorum ne düşündükleri umrumda değil mantıklı düşünseler onlarda ateidt olır

0|0
    0|0
  • kendi bilir beni ilgilendirmez herkesin inancı kendine

0|0
    0|0
  • çoğu dinciden daha insanlar

0|0
    0|0
  • Gevelemeye gerek yok yancaklar

0|0
    0|0
  • Düşünecek bir şey yok saygı duyarım tabii o da saygılıysa

0|0
    0|0
  • Uyarırım inanıp inanmamak ona kalmış.

0|0
    0|0
  • Bizler yani ateistler sadece allaha değil. ruhsal ya da mistik olan hiçbir şeye inanmıyoruz.

0|0
    0|0
  • Benim dinimle dalga geçmediği sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • Allaha inanmamak olurmu ya allah isla etsin

0|0
    0|0
  • İnsandır dostumdur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 15

• İnançlar insanlara özgüdür. Çoğu insan inanışını yaşadığı olaylar çerçevesinde seçer. Merak ettiğim insanlar arasındadırlar. Keşke uzun süre sohbet etme fırsatım olsa onlar ile.

0|0
    0|0
  • Yuzde sekseninin ergenlikte yaptigi ilgi toplama taktigidir 😊 ustelikte gercekten cahiller ve dar dusunceliler 😊

1|0
    0|0
  • Benim o

0|0
    0|0
  • bişey düşünmüyorum saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Ateist oldugunu iste baska ne dusunelim

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey, bana ne.

0|0
    0|0
  • Kendi tercihi^^

0|0
    0|0
  • hiçbir dine inanmadıklarını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
  • Hic bisey ne dusundugu umrumda degil saygiliyim

0|0
    0|0
  • Tanri tamamen var demek ve ya tamamen tanri yok demek sacma

0|0
    0|0
  • olabilir oda insan derim

0|0
    0|0
  • Haklılar

0|0
    0|0
  • Banane

0|0
    0|0
  • İnsanları böyle ayırmam benim için sadece iyi insan ve kötü insan vardır umarım senin içinde böyledir

1|0
    0|0
Yükleniyor...