Hasta sokak kedisi lütfen sadece bilgisi olanlar?

Arkadaşlar sokak kedierine mama veriyordum gece. normalde gelen kedilerden farklı bir kedi daha geldi sarı renkli acı acı miyavlayıp duruyordu ve digerleri yemek için birbirinin üstüne atlarken o sadece izliyordu çok hareketsizdi. sonra sabah tekrar yemek vermek için çıktığımda yine geldi baktım boyu kafası falan diğer kedilerden büyük ama çok zayıf bir kedi arka bacaklarındaki tüyler kümeleşmiş pislikten ve sanırım arka bacakları güçsüzleşmiş titreyerek ve sanki tuvaletini yapacakmış gibi yürüyordu. yolda arabalar geçerken kenara bile çekilmiyordu başına birşey gelmesinden korktuğum için kenara çektim. diğer kedilerden çok daha az yiyor. kuyrugu tuvaletini yapacak gibi hep kalkık ve tuvaletini yapmak için eğilmiş gibi poposundan sarı bir sıvı damlıyor ve acı acı miyavlıyor. Ailem müsade etmediği ve mikrop kapmamdan korktuğu için alıp veterinere götüremiyorum. bu hayvanın nesi var daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu? 153ü ve ilçemdeki barınağı aradım ama kimseye ulaşamadım. instagramdaki hayvanseverlerin bulunduğu sayfalara ilan verdim. Haytapa mail at dediler attım ama henüz bir geri dönüş yok. hayvan da hasta. ölmesinden korkuyorum başka ne yapabilirim. Birkaç kişi patates püresi ve yumurta sarısı ver dedi versem yararı olur mu? ya da bir yerde şekerli tuzlu su verin yazıyordu onu versem? Lütfen sadece bilgisi olanlar cevap versin hassas bir konu

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Sadece süt ver bende sokaktan her kedileri aldım ve şu an 35 tane kedim var hepsini sokaktan kurtardım 1 hafta boyunca sütver iyileşir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Barınağı ara. ya da veterinere götür. Zor durumda belli ki. Ona yardımcı ol. Çok acıyorum sokak hayvanlarına çok muhtaçlar. İnan yaptığın o iyilik SNA çom güzel dönücek. Çaresiz bırakma

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...