İleride çocuğunuzun başka şehirde okumasına izin verir misiniz?

Ben izin vermem. Ne kadar güvensemde üniversite ortamı ve arkadaşlarının onu değiştirebilme ihtimali var. Günümüzde örnekleri bolca mevcut, bizim zamanımızda nasıl olur kim bilir. Sizin bu konuda görüşünüz ne?

Güncellemeler:
Zihniyetle falan alakası yok saçma sapan yorumlar yapmayın. Gözümün önünde insanların bu kadar değiştiğini gördükten sonra düşüncem gayet normal.

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Okumalı babası gibi olması gerek cesur atılgan benim çocuğum korkak yetişmemeli kendi ayakları üstünde durmayı öğrenmeli ona güvenimi verdiysem sarsmaz aile bağlarını güçlü kuracağım ben korkarak yaşanmaz be bacım :)

1|0
    0|0
  • Hayat şartları iyi senin yanında kalsın o tip insanları öğrenmesin ileri de sen olmadığında kazık yer. Güzel bilgilerle bilinçlendirilip her birey gençken ailesiz bir süre yaşamalı.

1|0
    0|0
  • başka ülke de bile okuyabilir

1|0
    0|0
  • Gitsin okusun ne olacak.. İyi yetiştirirsen sorun olmaz

1|0
    0|0
  • olabiler

1|0
    0|0
  • vermem

1|0
    0|0
  • evet veririm.

1|0
    0|0
  • Erkekse izin veririm. Kendi başının çaresine bakar. Kızlar için ailesinden uzak kalmak zor olur.

1|0
    0|0
  • erkekese ewet... kız ise bende giderim :)

1|0
    0|0
  • Bırak yaşasın yasaklarsan daha kötü olur hayatı öğrenir düşe kalka annelik her anında yanında olmakla olur

1|0
    0|0
  • Ben Viyana'da okudum var mı bir problem? Değiştirin artık şu zihniyetinizi hatta bunu 20 yaşında bir kızdan duymak çok şaşırttı beni

0|0
    0|0
  • Hatta yurt disinda okusun burda pek okuyamazsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İzin veririm.

1|0
    0|0
  • İzin veririm. Eğer aklı başında bir kız ise zaten doğru kişileri bulup arkadaş olur. Ona zarar vereceğini düşündüğü şeylerden uzak durur.

1|0
    0|0
  • İzin veririm ama yurtta kalmasını isterim sanırım

1|0
    0|0
  • Evet verirdim o isterse

1|0
    0|0
  • evet izin veririm

1|0
    0|0
  • uzakta, yalnız okusun görsün dünyanın kaç bucak olduğunu.

1|0
    0|0
  • Kendim okudum ama daha kardeşimim okumasına gönlüm el vermiyor. Çocuğumda naparım kim bilir

1|0
    0|0
  • Ya boyle boyle kendinize bagimli hale getirin cocugi, kendi ayaklari ustunde duramasin insan iliskileri gelismesin sonra vay egendim cocugum bensiz yapamiyor vay efendim niye basarisiz.

0|0
    0|0
  • nerde ne yapacağını bilen biri olarak yetiştirebilirsem veririm

1|0
    0|0
  • Şu an annem ve babam izin vermek zorundalar. Napalım yaniii

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Evet insan hayatı öyle öğreniyor