Kizimin tipi nasil olur?

Benim kocisim esmer 😊ben koyu kumralim beyaz tenliyim o kahvegozlu ben siyah 😊Ben kivircik sacliyim o dalgali sacli 😊
Sey kizil sacli cikabilirmi cocugumuz ben hep sacimi kizila boyuyorum 😊18 yasimdan beri bide butun hayalim kizil sacli olmakdi bide kizil sacki olursa ailme ne dicem 😢allah yaratirsa olur dimi kizim annesinden beyaz ten kivircik sac kizil sac yesil goz 😊😊amcasi yesol gozlu 😊

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Allah (c. c) ezel de nasıl takdir ettiyse öyle olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçını boyamakla ne alakası var rengini değiştiriyosun genetiğini değiştiriyosun sanki saçma sapan soru. Ayrıca o belli olmaz ama bu anlattıgına göre zor. Ailede varsa bile zor ihtimal. Ben doğal kızıl saçlıyım benim bile cocugum kızıl olmayabilir çok zor olan bir şey. Başka bir akrabam daha var doğal kızıl. Onun çocugu siyah saçlı mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her türlü çıkabilir 😀

0|0
    0|0
  • çok değişik bir çocuğunuz olabilir, benim ailem esmer 1.70 boyunda ben beyaz tenliyim 1.83 boy

0|0
    0|0
  • yapın görelim. :)

0|0
    0|0
  • Görünüşünden ziyade sağklıklı ve karakterli olması asıl önemli olan bence kafaya takmanıza gerek yok bu tarz konuları , önemli olan nasıl olduğu değil sizden ve eşinizden bir parça olması diye düşünüyorum teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Ahaha 😂 kader kısmet sağlıklı olsunda 😊

0|0
    0|0
  • Bunları bosverde sağlıklı dogmasni dile muhakkak ikinizden birer ozellik alacak

0|0
    0|0
  • Zenci ve kel olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...