En Son Ne Zaman Evcil Hayvanınız oldu? Ve Onunla ilgili En çok Üzüldüğünüz Olayı Anlatırmısınız?

Benim 3 yaşında bir Atım 2 Tane 1 yasinda Sivas Kangal Köpeğim 1 tane Papaganim Birtane yavru kedim 1 tane muhabbet kuşum var. Hepsinin isimleri özel kendileri de çok özel. Zaten onlar olmasa yalnızlıktan ölürüm.

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Sadece civcivkerim birde kedim oldu

0|1
    0|0
    • isimleri neydi civcivlerin kedinin adı neydi.

• Civcivkerim isimleri yoktu. Kedinin ismini prenses koymuştum. Sonra annem bitli diye sokağa atmıştı.😕

• Aslında pireliydi o eczaneden pire ilacı alıp sürsen sonra da ılık suyla yıkasaydın kurtarabilirdin

En İyi Erkek Görüşü

• muhabbet kuşum vardi, yaşlılıktan öldü 😑

0|1
    0|0
    • Adı neydi ne renkti

• limon koymuştum, sırtı beyaz kanatları sarı karnı maviydi

• Limonun yerine hiç bir kuşu koyamazsin doğal olarak. Benim de şu anda var ismi Van Basten sabahları uyandığında yorganin altından çıkıyor. Şu aralar yorgan kullanmıyorum yastigimda beraberiz. Konuşuyor bir de. gece uyurken korkuyorum ona bişey olucak diye

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

• iki balığım ve bir papağanım var. daha önceleri bir balığım daha oldu, bir atmacam ve bir örümceğim de olmuştu. atmacayı doğaya salınca, örümceğim öldürülünce üzüldüm. hayvan güzel de gidince acısı derin oluyor ya..

0|0
    0|0
  • hayvanlar özeldir ama atları nasıl besliyorsun yanlış anlamayın sadece merak bir çiftliktemi yoksa şehir ortamındamı

0|0
    0|0
  • Kadi Ve yavruları Öldü

0|0
    0|0
Yükleniyor...