Lütfen yardım edemisiniz? Gerçekten önemli?

Babam 7 yaşındaki kız kardeşimin herşeyi yapmasına izin veriyor her dediğini alıyor. Başına birşey gelse bana kızıyor. Kardeşim şu an hala dışarıda oynuyor. Babam izin vermediğinde çiğliği basıp ağlıyor etafı dağıtıyor eşyaları bozuyor bir keresinde ben izin vermedim diye televizyonu kırdı bir keresinde tuvalet penceresinden kaçtı birçok kere balkonlarımız demirle çevrelenmesine rağmen demiri eğip kaçtı. Babam baş ağrısı çekmemek için izin veriyor. İzin vermediğinde evde cıngar çıkardığında küfrediyor isyan ediyor bana kızıyor kardeşime kızıyor sonra gel sana neler alacam ben diye gönlünü almaya çalışıyor. Dün gece 3te eve geldi (yan apartmanımızda oturan hiç konuşmadığımız birinin çocuğuyla oynuyordu evlerinde). Siz bakmazsanız sizi döverim diyor ama herşeye kendisi izin verip beni sorumlu tutuyor. Sonra ben kızıp sinirlendiğimde psikolojiden anlamıyorsun diyor. Normalde babam fiske bile atmayan insandır. Kardeşim 5 6 7 yaşlarına geldi bizi mahvetti. Ne yapacağım ben güzel dille anlatıyorum olmuyor gel oynayalım diyorum olmuyor.

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Az da olsa dayak şart

0|0
    0|0
    • zamanında vurmuşluğum da var ama babamla daha fazla kavga ediyorduk şimdi bıraktım hep aynı

• Dediğim gibi. Gunah senden gitmiş kardeşim

• Ne yaptınız kardeşim

En İyi Kız Görüşü

• Aynisi bizdede var

0|0
    0|0
    • tamamen aynısıysa nasıl başa çıkıyorsun

• Kardesinimi kiskaniyorsun

• hayır sen ona ilgi gösterilmesine alıştım dedin ya bu kıskanma oluyor benimki bu değil ben onun annesi sayılırım zarar görmesinden korkuyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim kardeşimde aynı durumda, dövüyorum dövüyorum akillanma yok. (Tabi ailem dışardayken😂) Eğitimini küçükken vereceksiniz...

0|0
    0|0
    • anlamıyor babama yapma diyorum anlamıyor. gerçekten şu an ağlayacak durumdayım lütfen gülmeyin

• keşke benim de öyle bir durumum olsa anlatılmaz derecede bıktım kardeşim babamın baskısı annemin hem olup olmaması durumumuzun kötü olması önümde ygs lys olması o kadar bıktım ki biri gelip kaçırsa beni umursamam

• seni çok iyi anlıyorum. evde fazla oda varsa oraya geçip kapiyi kilitlemeyi deneyin, ben çok sıkılırsam odama çekilirim müzik dinlerim. hic bir şey duymam

• Hulk ve Hannibal karışımı birşey galiba bu çocuk bana troll soru gibi geldi

0|0
    0|0
  • evden ayrılana kadar katlancan

0|0
    0|0
    • ben de öyle olsun istiyorum ama iğrenç bir çevrede yaşıyoruz ve kardeşim çok hiperaktif araba çarpar ya da kaçırırlar korkusuyla yaşıyorum

• O çocuk yollu olur ilerde

0|0
    0|0
    • çok kaba bir tabir ama malesef ben de öyle düşünüyorum ama olursa üniden sonra ev alırsam yanıma almayı düşünüyorum belki benim yanımda daha iyi olur diye

• Boş bırakma kardeşini zaten anne babadan hayır yok belli

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...