Kapat

Samimi fotolar paylaşan kızkardeşe yaptığının doğru olmadığı nasıl anlatılır?

Zilyon tane takipçisi var, çoğunluğunun erkek olduğunu biliyorum, çok uç fotolar olmasa da doğru görmediğim pozları var, konuştum ancak etkili olamadım. Yaşı küçük daha. Görüyorum yanımdayken çok sık foto çekiniyor koca şehirde abuk sabuk çevre edinmiş kendine. Onu zararlı haşerelerden korumak mümkün mü?
Ha bir de ben sosyal medyada aktif kullanıcı değilim ne yapıyor ediyor pek göremiyorum da :(

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük tesir etrafındaki insanların yaşayışı. Sürekli takıldığı insanları seçmesi için nasihatlerde bulunun. Emin olun ki çok güzel etkisini göreceksiniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzelce konuş örnekler ver onunla cok vakit geçir

2|0
    0|0
    • Yanıma mı çağırsam acaba. Sahi... Tşkler.

• bir yere gidin vakit geçirin konuşun işe yara çünkü benim abimde beni o tarz ortamlardan uzak tutmaya calısıyo ama onun yöntemi bağırmak kırmak dışarı çıkarmamak gibi cezalı bu hiçbi işe yaramıyo tabiki ters tepiyo

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Ergen işte aranıyordur bırak 😂

0|0
    0|0
  • Ağzına samari patlat

0|0
    0|0
  • Ne desende fayda edeceğini sanmam anne babanin gerekirse etkili bir konusma yapması gerek.

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Telefonuna el koy ceza ver daha geçen yaptı abim ama düzgün konuştu anlattı sonra aldı ceza verdi tepkisini de göstererek yeminlen bırak foto çekip bir yere atmayı daha bir inan yüzümü görmesin diye kafamı kuma sokar 1 yıl çıkarmam

0|0
    0|0
    • Denedik canım onu. Babam denemiş yani. Sorma o da problem oldu. Kız ders çıkaracağına iyice hırs yaptı.

• Daha kötü bende öyle olmuştum ama sonradan mecbur sustum

• İçinde varsa boyle seyler malesef ki engel olamazsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...