Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kilis te yaptığı açıklamada şöyle dedi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak isteyen suriyeli kardeşlerimize kolaylık sağlayacağız dedi siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkenin vatandaşlığı bu kadar kolay olmamalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• offf yeter artık

0|0
    0|0
  • Ben canlı olarak izledim ve yine neler kırpıştırıp, kesip evirip çevirip soracaklar diye bekliyordum :)

0|0
    0|0
  • Ne var ki atanız kendini Türk hisseden herkes Türktür dememiş mi

0|0
    0|0
    • O kötü belli olmayan benim atam değil Türk de değil

• Açıp bakarsanız tarihi ispanya da Yahudi soykırımı olduğu zaman 2. Bayezid kaçan yahudiler i selanik e yerleştirmiştir benim atam oğuz dur osmanlı dır

• Helal

Erkekler Ne Diyor 6

• Tc vatandaşlığı degerli bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Koyun açığı varmış , onu kapatmaya çalşıyorlar
    Bazı koyunlar sürüden ayrılıyor artık

0|0
    0|0
  • Isidi destekleyen kişiden normal bir açıklama

0|0
    0|0
  • Olsunlar ne var bunda

0|0
    0|0
    • Ben kimim TC vatandaşı atam kim TC vatandaşı
      Bu topraklar benim doğduğum topraklar burası neresi Türkiye Cumhuriyeti peki Suriye liler kim
      Ülkesinde savaştan kaçıp bize sığınan misafir şimdi bu misafir kendi toprağı olmadığı yerde neden benim haklarıma sahip olsun eğer bu imtiyazlar devam ederse yıllar geçtikçe adım adım yavaş yavaş israil Filistin in öz topraklarını işgal ettiyse suriyeliler de yavaş yavaş bizim topraklarımızı ele geçirecek

• Faşist olsam ırkçı olsam hepsini Esada verelim derdim Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin topraklarında doğmuş her etnik köken TC vatandaşıdır ama dışardan gelen biri bu Suriye li Rus, alman olması farketmez TC vatandaşı olması garip geliyor

• Himayemoze giriyorlat oyle dusun

• İstemiyoruz o arapları

0|0
    0|0
  • ab vizeyi kaldirirsa suriyeli akini baslar o zaman turk vatandaslari olurlarsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...