Sizdede bayram burukluğu var mı?

Bayramda bende 2-3 günlüğüne şehir dışınacıkacağım. Kediciğimi evde yalnız bırakmak durumundayım içimde bir burukluk var. Keske onuda heryere taşıyabilseydim -.-

Sizdede bayram burukluğu var mı?

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Bayramlardaki tek hobim şeker yemekti ama ailem eve almamaya karar verdi. Artık şeker de yiyemiyorum. Kedini bana ver diyeceğim ama evde şu an yavrularla birlikte 10 küsür köpek var. Minnoşu oynarken incitirler.

0|0
    0|0
    • Yok kimseye birakamam evde dursun daha iyi anahtar biraktim gelip kontrol eden biri olacak gun icinde

• Yok.

0|0
    0|0
  • Çok boş geçti yaz, çokda hızlı 😮 yapmam gereken şeelr vardıda erteleyecem mecbur 🙈türkceyi katlettim ya 😂😂

0|0
    0|0
  • Yok bir burukluk.

0|0
    0|0
  • çikolata severim

0|0
    0|0
  • Neden tasiyamiyorsun

0|0
    0|0
    • Kediler kopekler gibi degil yasadiklari ortama cok bagli olurlar. Buyuzden duzenini bozmak istemiyorum 2-3 gun icin ayriyetten özel arabayla gitmiyorum. Otobuslerde evcilleri bagaja kabul ediyor sadece bende kedimi bagajda birakamam bu sicakta.

• Ben sadece evde oturmak istiyorum çünkü gideceğimiz yerler hiç mi hiç bana hitap etmiyor

0|0
    0|0
  • biz taşıyoruz puset denen bişiy var

0|0
    0|0
    • 4 saatlik yolu kediyi pusete koyup yuruyerek mi gitcem? Otobusler kediyi almiyor alsada bagaja izin veriyorlar. Bagaja mi birakcam.

• Evet 32 saati 8 saat uyku ile idare etmek zorunda kalacağım için çok buruk içim

0|0
    0|0
  • Kaç gün tek kalicak

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...