Tek çocuğum ailemi maalesef kaybedeli 2 sene oldu kocamn dairede yaşıyorum 1,5 milyon civarıda para kaldı ne yapmalıyım?

3+1 de oturuyorum ailemı kazada kaybettım:(( kendıme İzmir bucadan geniş 1+1 almayı düşünüyorum bekar yaşıcam ölmeden de löseve ya da başka bır kuruma parayı bağışlamayı düşünüyorum?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk musun sen böyle şeler burda sölenir mi hiç? Baban ne iş yapıosa onu devam ettir güvendiğiniz bir akrabanız ya da eş dost varsa onlarla konuş ama turupta 1 milyon tl var ne yapim deme millete. Az aklını kullan. Güzel iş kur kendine evlen gitsin sonra sevdiğin biriyle. Saftirik olma kaparlar elinden pRayı aklını kullan. Ailen böyle isterdi emin ol

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence eğitimine ya da işine öncelik ver

0|0
    0|0
    • kardeşim üni mezunuyum zaten askerlik falan yaptım valla şimdilik çalışıyorum

• hiç mi hedefin hayalin olmadı ne bilim en kötü bankaya yatır faizini ye

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardes bana ver 200 pilotaj okuyum ilerde alcagim 20 binin zaten 15 binini loseve bagislicagim icin hem 2 hayir islemis olursun :)

0|1
    0|0
  • Evlenmeyi düşünürsün biraz zaman geçsin yalnız yalnız nereye kadar

0|0
    0|0
  • Bana bagışla?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yeni dizi başlıyor ve senarist sen misin?

0|0
    0|0
    • ölmüş annemın uzerıne yemın ederım doruyu soyluyorum

• Sahil kesmine git maden küçükyalıdan ya da kordondan daire al. Her sabah denize karşı uyanırsın ne işin var bucada :)

• bana yardımcı olsana samimice söylüyorum. ipotek veririm karşılığında kredi falan çekemiyorum ticaret yapmak istiyorum. daha önce yaptığım işi. kefillikten battım. güven içinde yardımcı olabilir misin

0|0
    0|0
Yükleniyor...