Asosyal Biriyim Ne Yapmalıyım?

Asosyal biriyim İnsanlarla Konuşmak İstemiyorum Kalabalık Alanlardan Nefret Ediyorum Bazen Alış Veriş'e Bile Gitmem İnsanlardan Nefret Ederim Her Gün Yani Günümün 4/3'nü Bilgisayar Başında Geçiririm Tek Gerçek Kimligimin Oldugu Yer İntarnet'tir Yardımcı Olurmusunuz?

0|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sende ozguven eksikligi ve cekingenlik var galiba bendede vardi. Benim omrum yillardir psikiyatride gecti bu yuzden, Allah razi olsun ki sadece en son gittigim psikiyatri derdime care buldu. Bana gecmisle alakali sorular yazan bir test uyguladi ve sonucunda cikan sonuca gore tavsiyeler verdi. Şu an cekingenligimin bircogunu yendim. Hatta psikiyatrinin verdigi soru cevapli test kagidini hala sakliyorum. İstersen yardimci olurum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• konsere falan git

0|0
    0|0
  • İş bul iş arkadaşların biraz olsun açar seni :D

0|0
    0|0
  • Pc kapat ilk yapman gereken şey bu

0|0
    0|0
  • öylesine daha iyi iste daha ne :)

0|0
    0|0
    • O Deilde Geçmiştede Çok Kötü Şeyler Yaşadım yani Birisiyle paylaşmam gerekebilir ulan o kadar asosyalim ki olan faceboogumu bile kapadım zaten 7 yaşından beri Bilgisayar Kullanıyorum 2 Yıl Sonra hacker bile olurum :D

• iste iyi birsey insanlardan nefret ediyorsun edilmeyecek gibide değil kafan rahat ac metin2 wolfunu artik hangi oyunu oynuyorsan müzide ac yaninada kahveni icecegini al atistircak birseyler al daha ne istiyon nefret ettigin insanlarimi kardas :)

• bende öyleyim kafam çok rahatsız üni falan derken ailededen uzak kalıyorum. değişmesi zor zevk vermiyor her insanın zevk aldıgı şeyler..

0|0
    0|0
Yükleniyor...