Yatıra gidip duasi kabul olan var mı?

Hic yatıra gidip ettiğiniz bir dilek dua kabul oldumu?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• 4 senedir İstanbul dan sebili bulamadim:((

1|0
    0|0
  • Yatıra fatiha okur çıkarsın. Duayı allaha et

1|0
    0|0
  • Sen duayi yatir icin yapabilirsin kendin icin yaparsan sana bir hayri olmaz

1|0
    0|0
  • ben yattara ya gittim trabzon şampiyon olsun bu sene diye olmadı anasını satayım olmuyor yani

1|0
    0|0
  • Gitmedim.

1|0
    0|0
  • olmamıstır

1|0
    0|0
  • Yatıra gideni öteki tarafta yatıra kaldıra...

1|0
    0|0
  • Yatıra gitmek yerine seni yaradana şükür edip el açsan en azından boşa gitmediğini bilirsin 😉

1|0
    0|0
  • Allah herseyi hakkiyla bilendir... yücedir sadece övülmeye layik odur... namaz Allah la kulun en yakin oldgu yerdir orda dua et yatir matir bos isler

1|0
    0|0
  • Her önüne giden yatıra gidip duası kabul olsaydı; herkesin gökdelenleri, bmwleri olurdu :D

1|0
    0|0
  • Oğlum inanmayın öyle şeyler şirk koşma gibi birşey sen Allah'tan değilde yatırdan dilek diliyormuşsun gibi birşey.

1|0
    0|0
  • He gittiğin adam duani kabul edecek

1|0
    0|0
  • Duaları yatıra yapmak ve ondan dilek dilemek şirktir.

1|0
    0|0
  • şakamısınız yaw :) bu nasıl soru? :)

1|0
    0|0
  • Var benim

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Duamın kabul olması için oraya buraya gitmeme gerek yok olduğum yerde ederim olursa olur

1|1
    0|0
  • Dua Allaha edilir yatıra tapmıyoruz sonuçta.. Sadece duanın kabul olması muhtemel olduğu belli yerler ve zamanlar var hadislere göre.. Secdede kalpteb geçen dua ya da ezan vakti edilen dua Allahın 3 ismi vardı hangileriydi tam hatırlamıyorum onunla edilen dua falan filan.. Yatir falan yani alim falansa onun hurmetine Allahtan istersinde yine Allahtan istersin yatır matır olmaz yani 👍

1|0
    0|0
  • Yatır, türbe gibi yerlerden medet uymak hiç doğru değil bence.
    Bir dileğiniz, bir duânız, isteğiniz varsa, Yüce Tanrı'dan isteyin, o uygun görürse hakkınızda hayırlısını nasip eyler.

1|1
    0|0
  • Allah var ona dua et

1|1
    0|0
  • Hiç gitmedim. İşim olmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...