Şu sıralar sık sık intiharı düşünüyorum. İçimdeki tek umudu da kaybedecegim çünkü. Ne dusunuyorsunuz?

Ailemden gizli okulumu birakip yetenek sinavlarina hazirlaniyorum bir yil. Cok parasiz kaldim, surundum, yalniz kaldim, bir var olan bir yok olan sevgilimin derdiyle de ugrastim. Sinavi agustosta beklerken 1 hafta sonra oldugunu ogrendim. Kazanamicam. Herseye bu sinav icin katlaniyordum. Bunu gecicegim ve yavas yvas istedigim hayatin temellerini sticagim diye. Sevgilimle 4 gun once ayrildi. Bana beni hic svmedigini soyledi. Sinavi da gecemicem. İntihari dusunuyorum. Ama cesaretsizim. Yalniz basima tutundugum sey de gidiyor.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Her insanın sorunları var dünya hikayesi bu , istersen kendi hayatına son verebilirsin ancak bu basit olur du , önemli olan başındaki sıkıntıların çokluğu şiddeti degil , onların karşısında Nasıl durduğun ve her yıkıldığında tekrar kalktığın değişimidir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Insan en zayif noktasi ruhunun ac olmasıdır buna dikat et bunu şeytan ele gecirdiyse seni kötülüğe itmesine izin verme

0|0
    0|0
  • Belki çıkarsız dost istersen yanınd durabilirim

0|0
    0|0
  • Hayat hikayeni fox Tv ye sat dizi ceksinler milyoner ol

0|0
    0|0
  • Çareler caresiz olabilir ama sana bikaç cümlü kurup seni yolundan döndüremem herhalde

0|0
    0|0
  • Özelden mesaj atarmısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayatini bitirmeye değer mi? Yapma

0|0
    0|0
  • bence intihar et bende Şu an yapcam

0|0
    0|0