Bizim ülkede gerçekden çok... insan varmış buna ks de defalarca sahit oldum gerçekden noktalı yerleri tamamlayın?

Ben bencil , itici , iğr-enç , 5 kuruş bile etmeyen gerçekden 1 saatimi bile harcasam onlara sonradan harcadığım vakte yazık diye üzüleceğim gerçekden çok mahlukat varmış :D Daha yazardım da uzar gider gerçekden @kızlarsoruyor sağolsun iyi ki acılmıs bu site. Teşekkür ediyorum onlara hayatıma çok sey kattı bu site.

Güncellemeler:
@atarlı_şekerpare tontiiişim :D :D senin görüşün ne acaba?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum sana kısa ve net frambuazlı pastam 😊
    İnsanların içindeki herşeyin dışa vurumu burası...

0|1
    0|0
    • Aynen çünkü burada kimse gerçek kimliğini saklamıyor herkes olduğu gibi çünkü kimse kimseyi tanımıyor ve dolayısıyla eleştiremez de ya da şantaj vb yapamaz herkesin içinde pislik dışarı çıkıyor. Oyy yerim seni meyveli pastam çok akıllı bir kızsın gerçekden hep inceleri anlıyorsun anlatılmak isteneni vb bide herşeyden önce dinlemeyi biliyorsun :D gerçekden enişte çok şanslı. Allah mutluluğunuzu artırsın bir ömür mutlu mesut yaşayın iğ-renç insanlardan uzak olarak tabi.

• Teşekkür ederim frambuazlı pastam 😊

• Rica ederim elmalı durtam

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Karaktersiz varrr ya baya bir fazlaaa😒

0|1
    0|0
  • Peki sen başkalarını aşşağılama hakkını nerden buluyorsun? Ne haddine?
    Evet bütün dünya boktann bir tek sen mükemmelsin bir tek sen kusursuzsun

0|0
    0|0
    • Ahh lafı dötünden anlayanları unutmuşum o listede pardon neyseki imdadıma sen yetiştin tamamlamış oldun listeyi teşekkürler :)

• Oldu görürsem söylerim 30 saniyemi harcadım daha fazlası inan üzülmeye girer üzemem kendimi aslında bu bile çok da hani herkese ikinci bir şansı vermek lazım ondan yazdım yoksa dönüpde muhatap olacağım tip bile değlsin egoistlikle nasıl bağdaştırdın onu da anlamadım ya anlaşılan o yazdıklarım gibisin heralde yarası olan gocunur demişler iyi olmuş aşağılayacaklarsa bari öylelerini aşağılasınlar çokta iyi yazmısım vallaha :D :D :D :D :D insanlık görevi :) hadi istedin gibi koş dur saha senin istedin gibi zırvalayabilirsin saçmalıyon ztn birazda zırvala ;)

• Hmmm ok :D :D :D :D :D :D :D

Erkekler Ne Diyor 1

• palavraci

0|1
    0|0
Yükleniyor...