Siyaset dostluğu etkiler mi?

Cok sevdiğim bir dostum var uzun süren bir dostluğumuz var hala da devam ediyor. O doğulu açıkça belirtmese bile malum örgüte bir sempatisi var gibi. Üzülüyorum bu duruma. Kendisi de cok iyi biri. Annem diyor bana onunla görüşmeyi azalt diye ama nasıl yaparım ya siyasetin böyle şeylerin onun dostluğunu kaybettirmesi ağır geliyor ne yapmam lazım :((

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bence onunla görüşmeyi azaltmalısın etkiler dostluğu bitirir siyaset

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim de bir arkadasim fetocuydu. İster istemez soguyorsun araya mesafe giriyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ya ben geçen sene siyaseti arkadaşlıklarıma direk karıştırıyordum ama sonradan buna gerek olmadığını düşünmeye başladım ve hala düşünüyorum. MESELA benim arkadaşlarımdı var hdp savunucusu ve destekçisi olanlar ama bende milliyetçiyim gayet iyi biliyorlar 😄 Zaten arada muhabbetimiz geçiyor ve birbirimizi ciddiye almıyoruz öyle söyliyim. Mesela o arada Bozkurt yapıyor bende v yapıyorum yani işi artık dakgaya alıyoruz sorsana farklılıklarınız umrunuzda mı diye😂😄

0|0
    0|0
  • Arkadasim baska partiyi tutmus, onu savunmuş vs fazla umrumda olmaz ama malum partiyi ve malum terör örgütüne bir sempatisi bir yakınlığı varsa birak sohbeti arkadasligi keserim.

0|0
    0|0
  • Vatan haini ise Hdpliyse başlarım öyle dostluğa hainle dost most olmaz.

0|0
    0|0
  • Vatanhainş bir tek sana kazık takmayı öğretir.

0|0
    0|0
  • malesef..

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim ülkücüydü ben sosyalist kanka :D.

0|0
    0|0
  • Siyaset dostluğu bitirir tecrube ettim

0|1
    0|0
  • evet etkiler

0|0
    0|0
  • Evet etkiliyor malesef arkadaşım

0|0
    0|0
  • her halükar da çok ileriye giderse tabi ki etkiler

0|0
    0|0
  • Atalarimiz ne demis
    Dostunla siyaset yapma
    Demekki etkiliyomuş

0|0
    0|0
  • Kişinin fanatizmine bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Etkilemez mi yahu

0|0
    0|0
  • Malum örgüte sempatisi var diyosun ya. Bu siyaset değil. Bence uzak durmalısın.

0|0
    0|0
  • Hayır etkilemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...