Türkiye'de yaşamaktan mutsuz olan var mı 😏?

Soru net. Evet ben bazen Türkiye de yaşamaktan rahatsız oluyorum. Sorun şu ki insanlar çok ön yargılı. İlk gördükleri bir insana hemen istedikleri sıfatı yapıştırabiliyorlar. ya da yapılan herhangi bir yorumdan kişilik analizi yapıyorlar çok zekiler ya maşAllah 😒 Ayrıca çocuklarımızı güvenli yetiştirebilir miyiz bilmiyorum.. Eğitimi pek iyi olan bir toplum değiliz malum. Kızlara hep yapma diye baskı uygulayıp erkekleri yaptıkları şeyler yüzünden takdir eden hatta tavsiye veren bir toplumda yaşıyoruz.. Bazen çekip gidesi geliyor insanın. Ama vatan işte her toprağı bizim 😑

1|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye dünyanın en güzel ülkesidir kayıtsız şartsız... tarih boyunca tüm milletlerim gözü topraklarımızda oldu. zor zamanlardan geçiyoruz diye terk edip gitmek vazgeçmek olmaz. hep beraber birlik olup bizim olanı korumalıyız. bugunde milliyetçi damarım tuttu yahu

2|0
    0|0
    • Türkiye gerçekten çok güzel kabul. Ama peki bu insanları napalım. Yarısı çöp vallahi 😕

• İnşallah bakalım hayırlısı 😊 yanlış bir tabir kullandıysam affola 🙋

• estağfurullah :)

En İyi Kız Görüşü

• Söylediklerine o kadar katılıyorum ki, ben de rahatsızım. Ülkemi seviyorum ama insanlarını sevmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben sevmiyorum ama elden ne gelir

3|0
    0|0
  • Hayat senin kader senin sanane milletten bak keyfine sadece Türkiye özel bişi değil dünya toplumunda yargı herzamn vardır.

1|0
    0|0
    • Soru da mı sormayalım, fikirde mi paylaşmayalım..😑 neden direk saldırı moduna geçtiysen..

• Ha anladım. Evet haklısın ama ister istemez takıyor insan. Keşke insanları eleyebilsek yavaş yavaş. 😢

• orası zor :) boşver keyfine bak

• Aha işte Türk diye bazen söylenir dururum fakat memleketimiz burası yani sevmemek elde değil yaşamaktan da mutluyum.. Gerçi ev iş iş ev yapınca çok şey görmüyoruz ya görenler konuşsun :D

1|0
    0|0
  • Ben! İstemeye istemeye, başka hayatlara gıpta ede ede yaşıyorum burada.

1|0
    0|0
  • Cenette yaşıyorum...

1|0
    0|0
  • Ben mutluyum

1|0
    0|0
  • Var ilerde inşallah çıkarız bu ülkeden tabi o zamana kadar ülkelerine Türk isterlerse

1|0
    0|0
  • Evet tabiki aklı başında her insan rahatsız olur...

1|0
    0|0
  • Zor valla ozellikle calisma hayati.

1|1
    0|0
  • türkiye urfa

1|0
    0|0
  • Yönetiliş biçiminden rahatsızım ve insanlardan ama Ülkemi seviyorum

1|0
    0|0
  • Biz gençlere sürekli ket vurulduğunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • çok mutluyum cenet vatanımda yasamaktan

1|0
    0|0
  • en nefret ettigim sey millet kendi kusrunu görmüyor digerlerini sucluyor, elestiriyede acik olmali kendinide elestirmeli ben bu insanlar samimiyetine güvenmiyorum yorum yapanlarinda samimiyetine güvenmiyorum hepsi iyi iyi saten kötü kimse

2|0
    0|0
    • Aynen dediğin gibi. Boşuna dememiş üstad. "Kusur arıyorsan bütün aynalar senin." diye..

• kusur değil bunlardaki kalpleri kararmis kötüler, cogu iki yüzlü oldugu icin hala iyi olduklarini söylüyorlar bir ayrilamadik su iki yüzlülerden aci cekmeden su kiyamet bir kopsaydi iyidi, kiyamet kopsun iyi olan saten kopmasini ister evet kusurlarimiz var ama kötüler cektigimiz kadar aci cekmeyiz enazindanda kiyamet olsa

• Mutluyum lakin Ankara da yaşamaktan mutsuzum şöyle Muğla Bodrum Marmaris taraflarında yaşamak istiyorum bir iş bulsam çekip gideceğim.

1|0
    0|0
  • Kalite 0 toplum 0 Türk olmaktan gurur duyuyorum ama yaşanacak bir ülke kesinlikle değil.

2|0
    0|0
  • Türkiye güzel insanları kötü

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Türkiye'de yaşamaktan rahatsız veya mutsuz değilim. Türk olmayanların bizden daha çok hakkı olmasından rahatsızım. Gerçi neden rahatsız oluyorum ki , ülkeyi yöneten de Gürcü...

1|0
    0|0
  • evet bir çok dezavantajı var. ama bir kemal sunal filmi, bir cem yılmaz gösterisi izlemek bile iyi ki bu ülkede doğmuşum demeye yetiyor bazen.

1|0
    0|0
  • Bu ulkeden ve toplumdan memnun olmak icin bildigin baya dumduz angut olmak lazim

1|0
    0|0
  • Bunlari farkinda olmancok güzel. Ve öyle olmamaya cabalaya bilirsin ya da kendini bildiğin icin milletin önyargisina önem vermemeye bilirsin

1|0
    0|0
  • Bu Okadar Aziz Millettirki Romaları Aşmıştır Ergenekonu Delmiştir. Ve Bayrağı Çizim Değil, Şehid Kanıdır. Türk Eşsizdir. Yönetimimiz İyi Olmayabilir Ama Bu Ülkemi Ve Geçmişini Karalayacak Kanısına Vardırmaz. Ülkemden HiçBirZaman Utanmadım. SafTürküm, Gurur Duyacağım..

1|0
    0|0
  • Yok.

1|0
    0|0
  • Ben mutsuzum, ama başka topraklarda da mutlu olacağımı sanmıyorum..

1|0
    0|0
  • Evet.😢😡😴😮😣

1|0
    0|0
  • Tam tersi cok seviyorum başka bir ulkede yasayabilecegimi sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Aynen söyledigin gibi hissediyorum

1|0
    0|0
  • Ülke güzel yönetim kötü erkekleri abaza hepsi için demedim yalnız

1|0
    0|0
  • mutsuzum türkiyede yaşamaktan

2|0
    0|0
Yükleniyor...