Sokak hayvanlarına yiyecek olarak ne verebilirim?

Sokaktaki kedi ve köpeklere yemek vermek istiyorum ama onları en iyi şekilde beslemek istiyorum markette satılan mamalar sağlıklı mıdır, veya evden ne verebilirim? Şimdiden teşekkürler.

0|1
19|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben marketten dostluk maması isimli bir mama alıyodum 1 tl ye. Migrosta vardı şimdi var mı bilmiyorum. Vicdanım rahatlıyodu balkonuma gelen kedileri besledikçe.
    Onu bulamazsan kuru mama ver sokak hayvanları yaş mama yemiyor genelde. Evde et pişirip verebilirsin ama lütfen pişir, çiğ et onlara zarar veriyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bir koli yumurta bir kangal sucuk al sucuklu yumurta yap. mamadan daha ucuza gelir

1|0
    0|0
  • Migrosda Kedi ve Köpekler İçin 1 Liralık Paketlerde Dostluk Maması Satılıyor Ben Kullanıyorum Sokaktaki Kediler De Köpekler De Çok Seviyor.

2|0
    0|0
  • sosis sut ekmek

1|0
    0|0
  • Marka analizi yapamam ama en sağlıklısı kuru mamalar,
    Onların içinde ihtiyaç duyduğu sebzeler gıdalar harman oluyor.

1|0
    0|0
  • Mamalar var

1|0
    0|0
  • Cop yiyolar olmuyola4sa markettekiler is gorur

1|0
    0|0
  • tavuk eti verebilirsin

1|0
    0|0
  • Marketteki mamalardan alabilirsin :) bu davranısın gerçekten harika cansın 👍🏻👍🏻

1|0
    0|0
  • Kalan ekmekler olabilir su yaninda

1|0
    0|0
  • mamalar saglıklı ilk başta yemiyorlar sonradan alışıyorlar

1|0
    0|0
  • Öncelikle her gün bir kap soğuk su...

1|0
    0|0
  • Tmmda bütün hayvanları bir tutmalısın sadece kedi köpekler için değil eşit ol lütfen mesele yarasa için bir kaba biraz kan koymalısın onlarda sonuçta hayvan markette bişey almana gerek yok. Her gece çeyrek litre kan vermen yeterli.. D

0|0
    0|0
  • Acılı çiğ köfte

0|0
    0|0
  • Zıkkım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• pilav makarnalarınızı verebilirsiniz. Bana sorarsanız mama alın 15 kg daha sağlıklı olur.

1|0
    0|0
  • Süt peynir domates salatslık felan😌

1|0
    0|0
  • Ne bulursa yer onlar peynir sucuk kediler bunları çok sever mamaya alıştırma başkası yemek verince yemez mama isterler. Sürekli peynir sucuk alamam diyorsan et suyunu ekmeğin üzerine dök koy önlerine yerler

1|0
    0|0
  • Yemek artiklarini bayat ekmeklerle siyir ver

1|0
    0|0
  • Mama veriorum ben etli yemekler olur yogurtlu yemekler olur tavuk olur balik olur sen yeterki vermek iste

1|0
    0|0
  • Marketten çok ucuz olmayan orta kalite bir mama alabilirsin onun dışında kedi payları filan ya da ucuz sosisler oluyor. Bu soru için neden gizlendin ki 😐

1|0
    0|0
  • Kedileri bilemicem ama köpeklere et pişirip veriyorum bazen de et içeren mamalardan. Ne bulsa yer köpekler.:)

1|0
    0|0
  • Ben evde ne pistiyse önce onlara veriyorum yemeklerden kalanlarıda verebilirsin herseyi yiyo onlar çok aç 😔

1|0
    0|0
  • Annanem gecen cubuk makarna atti kedilere artarsa at pek sevmeselerde yiyorlar

1|0
    0|0
  • Kalan atik yemekleri

1|0
    0|0
  • Mamalardan verirsen alışır ve başka bişey yemezler artan yemeklerden verebilirsin

1|0
    0|0
  • alabilirsin.. Evde ne yemek varsa hepsinden onlarlada paylaş o kadar açlarki herşeyi yiyorlar su koymayıda mutlaka unutma petshoptan mama alıyorum ben genelde uygunundan sende al

1|0
    0|0
  • Kemik suyunu kaynat, ekmek dogra ver ya da artık yemek varsa cöp yerine oraya koy :)

1|0
    0|0
  • evde artan yemeklerdende verebilirsin. Yda ucuz, açık mamalar onlardanda olabilir.

1|0
    0|0
  • Peynir et balık

1|0
    0|0
  • Kemik koy deli gibi yiyiyor bizim mahalledekiler 😄

1|0
    0|0
  • ekmekleri ıslat ne bileyi akşam yemeğinde fazla olanları

1|0
    0|0
  • Ekmekleri süt veya suyla ıslatıp verebilirsin yemek artıklarını (taze) verebilirsin
    Market mamaları sağlıksız sakıj verme

1|0
    0|0
Yükleniyor...