Geçmişinde sorun yaşayan kadınlar niçin sosyal medyada uzun vakitler geçiriyor?

Tanıdığım, tanıştığım kadınların % 95'i geçmişinde derin problemler, büyük sorunlar yaşamış insanlar.
Burası bir kurtuluş yeri olarak mı düşünülüyor yoksa tamamen tesadüf mü?
Tesadüf olduğunu düşünmüyorum.
Geçmişinde sorun yaşayan kadınlar niçin sosyal medyada uzun vakitler geçiriyor?

1|2
34|11

En İyi Kız Görüşü

• süper tespit kendimden yola çıkarsam ; biraz teselli biraz kafa dağıtmak acaba insanlar ne düşünurdu onlarda da var midir olmuş mudur gibisinden sorgulamak amaçlı da oluyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kendisi gibi düşünen hisseden birileri vardır belki diyorlar
    kafa dagıtmakta bir araç olabilir tabe
    ama kurtuluş hiç sanmıyorum

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Genel olarak konuşacak olursam böyle kadınların çok yakın olduğu bir hemcinsi falan olmuyor olsa bile herseyini paylasamiyor sosyal medya da biraz daha kafa dağıtılabiliriyor çok kolay bir şekilde

6|2
    0|0
  • Sosyal fobi, öz güven eksikliği gibi problemler yaşayan insanların tek yaşamı sanal ortam haline gelebiliyor.. Sonuçta konuşmaya ihtiyaç duyuyor insan ve hiçbir arkadaşı olmadığıiçin kendini sanal ortama kaptırıyor... Bunun dışındaki problemler içinde insan her şeyini anlatabileceği birini bulamayabiliyor... Sorunlarını anlatmak rahatlamak hatta akıl almak istiyor ve sanalda hiç tanımadığı insanlara anlatıp rahatlıyor.. İlgisiz sevgisiz kalan insanlar sevgiyi ilgiyi sanal ortamda arıyorlar... Birçok nedeni olabilir aslında ama temelinde daima mutsuzluk vardır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Bence tesaduf

0|1
    0|0
  • Herkesle her şey paylaşılamıyor. Sana karşı kullanılıyor. Sosyal medyada da bir çok insan seni dinliyor , gerçekten dinliyor.

2|1
    0|0
  • Vakit geçirmek sorunlarını unutmak için

0|1
    0|0
  • Kurtuluş arayışı olduğunu düşünmüyorum, sulanan beyinlerini o'rgazm edecek birini arıyorlardır. Durum tamamen zihin boşalması.

0|1
    0|0
  • Monotondur hayatları.

0|1
    0|0
  • Olabilir yani

0|1
    0|0
  • Tesadüf bence..

0|1
    0|0
  • Bir kurtulus gibi sanal ortamin rahatligini ozgurlugunu seviyorlar belkide hic tanimadigi insanlarla konusmak onu rahatlatiyor

0|1
    0|0
  • bence artık keyifli ve gerçeklikten uzak zaman geçirmek istiyorlar

0|1
    0|0
  • İnsan kendini görmediği birisine açması daha kolaydır belki bu yüzdendir

0|1
    0|0
  • öylemiymiş hiç alakası yok :D

0|1
    0|0
  • takılacağı arkadaşları olmadığı için
    ya da onları anlayan yoktur tesadüf değil

0|1
    0|0
  • Tesadüf

0|1
    0|0
  • Pek ilişkilendiremedim

0|1
    0|0
  • Artik herkes oyle

0|1
    0|0
  • Kurtuluş değil bence daha çok tanımadığı insanlara anlatmak rahatlatiyordur

0|1
    0|0
  • Geçmişimde sorun yaşadım ama sosyal medyada işim yok şükür 😂😂

0|1
    0|0
  • Normal dunyafan siyrilip farkli bir dunayaya adim atma dusuncesi

0|1
    0|0
  • 😄😄 kaş göz yapan sen misin ahaha

0|1
    0|0
  • Evet neden😳😳

0|1
    0|0
  • aa seni ilk defa görüyorum en son gördüğümde kızarmış biber vardı pp de

0|1
    0|0
  • Tesadüf değil..

0|1
    0|0
  • İlginç ama tesadüf de olabilir.

0|1
    0|0
  • Erkekler icin tespitin nedir?

0|1
    0|0
  • Gerceklikten uzak ve sorun yaşamayacağı bir yer. Vakit harcamak için ideal onlar için.

0|1
    0|0
  • ben kafa dağıtmak için burdayım bişeyler okuyup gülüyorum kendimce nedeni belli değil mi

0|1
    0|0
  • yakışıklı çıkmışsın telde 😃

0|1
    0|0
  • Düşünce yapın çoksaçma açıkçası birşey yaşamaya da burda takılıyor ne alaka o zaman.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

• gerçek hayatlarında sanal ortamdaki kadar onlara sorunları hakkında fikir veren, anlayışlı ve mazeret üretmeden teselli etmeye çalışan dostları yok. sanal ortamdaki dost sayısı da gerçek hayattakinden çok daha fazla. günlük yaşadığın gerçek hayatın var ama mutlu etmiyor. sanal ortamın kendisi yalan ama mutlu ediyor. ayrıca merak ettiğin herşeye bir tıkla ulaşabiliyorsun. istemediğin şeyleri anında engelleyebiliyorsun. kurtuluştan ziyade sıkıntıdan kaçıp bir nebze de olsa kafayı dağıtıp rahatlama ortamı burası.

0|1
    0|0
  • Herkesin bir hikayesi var. Derin acı yaşamamış insan tanımıyorum. En azından kendi çevremde.

1|1
    0|0
  • Tesadüf olduğunu bende düşünmüyorum. Bu biraz tartışmaya açık olabilir fakat sapıkların gönderdiği mesajlardan rahatsız olmasına rağmen ısrarla mesajlarını kapatmayan birinin de öz güveni düşük ve arkadaş çevresinin çok az olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • insanlar yapamadıklarını öğrenmek ister..
    ya da hatalarının telafi yollarını

bunları kimseye soramazsın bazen

0|1
    0|0
  • Tesadüf değil. Başlarına ne geleceğini bilerek onlar da sörf yapıyorlar.. Karşılarına lüfer mi çıkar hamsi mi yoksa köpek balığı mı bilmeden. Vira bismillah misali.

0|1
    0|0
  • yaşamış ve yaşamakta olan kadınların sığınağı olabiliyor.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle. Güzel bir tespit

0|1
    0|0
  • İmzaya koptum aga :D Deşarj olmak istiyorlardır heralde.

0|1
    0|0
  • Yarabandi olarak başka insanları kullanmaktansa burda takilsinlar rahat hissediyor olabilir

0|1
    0|0
  • burada kafa dağıtıp yeni arkadaşlar edinmek için benim görüsüm bu

0|1
    0|0
Yükleniyor...