Denize gidicem ama namazıma engel olur mu bu?

Arkadaşlar bir kaç haftaya tatil yapmaya denize gidicem ama bir sorun var aklımda ben düzenli namaz kılan biriyim ibadetlerime düşkünüm ama denizde plajda acık saçık bir çok bayan olacak ben şimdi onları görünce günaha girmeyecek miyim? bakmayacagım öyle durupta elbette ama önümden geçerse vs ne bilim sonra gidipte namaz kılarsam namazım ne kadar samimi olacak Allahın gözünde günahkar olmaz mıyım? lütfen bir yardım edin aklım cok karışık...

Güncellemeler:
arkadaşlar bazıları yanlıss anlıyor kimseye baktıgım falan yok iyi misiniz ya öyle biri olarak mı anlattım kendimi ne demek istediğimi anlayan arkadaşlar yorum yapsın lütfen konuyu cok sacma yerlere getirenler var

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Erkeğin tesettürü göz kapaklarıdır diye boşuna demiyorlar.

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle ama o ortamın içinde bulunmakta günah olmaz mı

• Eig için teşekkür ederim.

• Ricalar

En İyi Erkek Görüşü

• İkisinin de yeri farklı. Benim dayımda namaz kılıp, denize giriyor. Modern hacı diyorlar.

0|1
    0|0
    • sadece havuza mı girsem acaba öyle karışık olmayanlardan

• senin kararın, sana kalmış artık.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yoğunluğun az olduğu plajları tercih edebilirsin kadınların çok az olduğu ya da hiç olmadığı sığ tenha yerler de var ayrıca yüzmek sünnetmiş 👍

0|1
    0|0
  • Günah ayrı sevap ayrı birşey hee yok ben dayanamam dersen ayrı ayrı olan oteller var mesela Bera alanya

0|1
    0|0
  • Sen bakma. Allah senin niyetini biliyor. Niyetin bakmak da olsa bakmamak da olsa Allah bunu biliyor. Icini rahat tut.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim şöyle bir yorum yapan olmadı gerçekten tek duymak istediğim seyler bunlardı içimi rahatlatmak istiyorum bilmediğim birşey varsa ögrenmek istiyorum yıllardır namaz kılan biri değilim geç ögrendim ama ögrenincede bırakmadım ve bilmeden de günaha girmek istemiyorum niyetim bu ama altta görmüşsündür adamın biri neler neler dedi bana ya zor tuttum kendimi Allaha havale etsem boşu boşuna bu yüzden günaha girecek sabırla yaklaşıyorum bazı yorumlara ama çileden cıkmamak elde değil insanlarda ki bu kin öfke kötü duygular korkutuyor artık beni.

• Aynen öyle çok teşekkür ederim...

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|1
    0|0
  • Bakmayı ver ya da kadınların pek olmadığı plaja git namazına engel olacağını sanmıyorum sürekli dikizlemedikten sonra kadınları

0|1
    0|0
    • yok öyle birşey asla katiyen zaten öyle bir ortamda bulunmak günah mı yani böyle diyim

• teşekkür ederim yorum için ayrı ayrı yerler olıyormus heralde bir arkadaş dedi onu araştıracagım simdi

• Aynen araştır en iyisi böylesi hem için rahat eder hemde kafan

• Ya var ya yemin ediyorum abaza bir toplum geliyor. Lan beyniniz yozlaşmıl var ya arkadaşım. Yahu sen sahilde bikinili kızlar görünce ne oluyor bu nasıl kafa senin anan da sahile gitmiyor mu? Şimdi bizde ona o gözle mi bakalım? Ne terbiyesiz bir düşünce ya bence sen denize değil dereye git orası senin yerin.

1|0
    0|0
    • sen olayı anlamadın cok farklı anlamışsın tekrar oku kardeş

• Bak , sen eğer inancına bağlı olan birisi olsan zaten ordaki bayanları görmezsin. Umrunda olmaz. Demek ki imanında eksiklikler var. Karşıma reklam gelmesi gayet normal çünkü ben yönlendirmiyorum bir anda karşıma çıkıyor ama o gittiğin plajda insanlar zaten yarı çıplak sen onları yönlendiremezsin sen kendini yönlendireceksin. Yemin ediyorum böyle düşünen insanlar var diye artık kendi ailemizi yolla aya korkar olacağız yapmayın

• yav saçmalama kardeş yapma Allah aşkına ya abartmayın bu kadar böyle sorulara laf atacağınıza bir sürü pislik yapan insanalar gidin onlarla uğraşın sen benim imanımı inancımın gücünü nerden bileceksin ki nelere dikkat edip etmediğimi? içinde kötülük var Şu an farkında mısın hırs öfke kin falan var böyle bana şu yaklaşımın bile cok yanlıs ya ben merak ettim sorudum soruyu nerden neler cıkardın ya şaka gibi, ben insanların nasıl giyindiğine vs mi laf ediyorum hala anlamak istemiyorssun ki o ortamda bulunmamın ibadetlerime zararı var mı bunu ögrenmek istiyorum bu kadar bilmiyorsan sorunun cevabını kardeşim o zaman birşey deme gelipte neler neler diyorsun bak zor tutuyorum kendimi Allaha havale etmek istemiyorum o sözleri kardeşim güzel güzel sana söylüyorum fikrimi dile getirdim sende saygıyla karşıla kapansın konu senle benım aramda.

• sorun olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...