Çocukluğunuzdaki bayramların en çok nesini özlediniz?

Ben en cok arkadaslarımla şeker toplamaya çıkmayı özledim. Hangi ev para veriyor diye birbirimize söyler hemen o eve yüklenirdik 😄😄
Malesef simdiki cocuklar hic seker toplamaya cikmiyor. İçimde kaldı mahalle cocuklarina elimi öptürüp şeker veremiyorum, gelen yok.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• bende cok severdım şeker toplamayı kapı kapı dolaşıp şeker toplar sonra bıraz da harclıgımız varsa cok mutlu olurduk resmen zengın olduk der sevınırdık ama bazı teyze amcaların benı öperken suratıma resmen tukurmelerıde baska tabı agustos böcegı bu arada bayramını en ıcten dıleklerımle kutlarım agustos bocegı

1|0
    0|0
  • eski bayramlar çok daha güzeldi. dakika başı şeker toplamaya gelen çocuklar geliyordu, akraba ve komşu ziyareti çoktu. şimdi kimse gelmiyor. akraba ve komşularda tatil diyerekten memleketlerine gidiyor. bina bomboş gelip giden çocukta 3-4 tane sadece. 2 kilo şeker alıyorsam bayramdan sonra hepsini geri kendim yiyorum. :-)

1|0
    0|0
  • O sıcak bayram ziyaretleri ve karşılamaları özledim.. O günkü nezaket ne yazık ki yok lanet olsun.

1|0
    0|0
  • Köye gittiğimde ki o hazır baklava ve hazır yapışmış sıcacık ekmek. Yağlı ekmeği elimize alıp boncuklu tabancalarla birbirimizin dötünden vurmalarımız

1|0
    0|0
  • Okula giderdim, aksamlari butun aile toplanirdi. Kuzenleri gorurdum o guzeldi. :)
    Hollanda da teyzem'in kizlari gelirlerdi onlar cok safti benim gibi bilyalarimi oynardik. Ama annem aksam 7'de uyuturdu sadece iki saat gorebilirdim onlari.

Ve hic bir bayram evde kalmadim hep okuldaydim.

1|0
    0|0
  • Bir bütün olarak eski bayramları özledim

1|0
    0|0
  • Torpil patlatırdık sabahın yedisinde çat pat alırdık kız kaçıran alırdık bütün paraları onlara yatırırdık tam dondurma yiyince ölüyoduk kuş gibiydik fazla geliyodu

1|0
    0|0
  • Ben geleyim el öpmeye :) ama şekerle kurtaramazsın , tatlı isterim :p

Brn çok utangaçtım hiç şeker toplayamadım. Zamane çocuklarınşse çok teknolojik , o yğzden esas eğlenceleei hiç bilmeyecekler.

1|0
    0|0
  • stressiz yaşamayı

1|0
    0|0
  • Para veren apartmanları bırbırımıze soylerdık :D :D :D

1|0
    0|0
  • Fındık oyunu...

1|0
    0|0
    • O nasil ki ben bilmiyorum

• Bir kuyu kazıyorsun...
      Çift mi tek mi diye kuyu başındakine soruyorsun..
      Sonra rasgele fındık atıyorsun kuyu içindeki fındık sayısı senin söylediğin çift ya da tek oldu mu kazanıyorsun...
      Yoksa rakip kazanıyor...

• Ben öpeyim ☺

1|0
    0|0
  • Pesah bayramını ve herkesin bir masa başına toplannmasını ve birlik oluşturmasını özledim en sevdiğim özelliğiydi bu bayramın. Tabi şimdide var ama çocukluk zevki başkaydı

1|0
    0|0
  • Yeğenleri gondereyim

1|0
    0|0
  • Özlemedim

1|0
    0|0
  • Hiçbir şeyini

1|0
    0|0
  • Aynen yaa bitti eskı bayramlar aynı kuşağız biz snnle anlıyorum seni cok iyi

1|0
    0|0
  • Smdiki cocuklar zaten seker gibi. Onlari opmek onlara harclik verme sirasi bizde 😉

1|0
    0|0
  • Ablamın kiz arkadaşları beni micikliyip öperdi ahhh ahhh. 😊

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eskisi gibi akraba ziyaretleri falan da olmuyor. Teknolojiyle beraber hersey silindi sanki :)

1|1
    0|0
  • Bayramlik alisverisleri-erkenden uyanmak-ayri bir ozenle hazirlanan kahvaltilar-kiz kaciran maytap vs oynamayi

1|0
    0|0
  • özlemedim

1|0
    0|0
  • bayramlıklarımı alır onlarla uyurdum ayy

1|0
    0|0
  • Aynen ya nerde o eski bayramlar ☺

1|0
    0|0
  • Butun sulale birkikte olmayiii