Yaşarken ölüyor mu insan?

Gençtim bekardım çalışır geleceği kurmak isterdim zaman olacak bir eşin olacak evleneceksin çocukların olacak derdim oldu da
Hayat bu hep laylaylom değil maddi sıkıntıya girdim eşim bana destek olmak istedi çalıştı daha da mutlu oldum aile dayanışması ne güzel
Sonra aldatıldığımı öğrendim yıkıldım
Çocuklarım var dedim eşimi seviyorum dedim eşim pişmanım dedi boşanmadım ama insan unutamıyor atamıyor içine
Bende aldatırsam belki silerim kafamdan dedim
Evli kadınlara asıldım ve hangi kadına yanaşsam olumlu yaklaştı bana bu sefer kadınlara güven kalmadı
Kadınlara baktım mı kimbilir kocasını kimlerle aldatmış demeye başladım
İçime kapandım iş ev sosyal hayat sıfır yaşayan ölü gibiyim

Güncellemeler:
O evli kadınlarla birlikte olmadım olumlu yaklaşmaları psikolojimi altüst etmeye yetti

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kendi basinixa atlatmaniz cok zor psikolojik yardim almanizi oneririm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşarken öyle bir ölüyor ki insan, başkalarını bırak sen dahi kendinin öldüğünü hissetmiyorsun. Bir bakıyorsun efendi dediğin komşu çocuğu meğer güzel insan çıkıyor, Saf temiz dediğin kız çıkmaz sokakta sevgilisiyle öpüşüyor. Abi diye baktığın insan sadece iyi gününde yanında. Bir dükkan açıyorsun hayatını idame ettirebilmek için çat bir o. rospu çocuğu geliyor yanına senin aynı işinden bir dükkan açıp rızkını çalıyor. Bir kız seviyorsun uğruna kitaplar şiirler yazıyorsun akşam olduğu gibi kandil msjı atıyorsun gördüğü halde cevap vermeye tenezzül etmiyor. İşte bunların hepsi senin yaşarken ölü olduğunun kanıtırdır. Hayatı kendinde ararken benliğini kaybedip içine kapınıyorsun bir bakıyorsun ki yıllar geçmiş gitmiş... ( Direk kendi hayatımdan kesitlerdir )

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kendine yapma bu kötülüğü başkan... çocuklarında olsa seni aldatan birini hemen çıkarmalıydın ya da çıkarmalısın hayatından... sıfırdan kendine daha güzel daha yaşanabilir bir hayat kurabilirsin, we kadınlar yeryüzünün en güzel yaratıklarıdır onlarsız olmaz we her gördüğün kadın da kötü değildir..

0|1
    0|0
  • Ölüyomuş

0|1
    0|0
Yükleniyor...