Türküm ama Belçikalı İsveçli Danimarkalı Hollandalı Norveçli falan da olmak isterdim. Sizce?

Türküm ama Belçikalı İsveçli Danimarkalı Hollandalı Norveçli falan da olmak isterdim. Sizce?

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Şuanki ülke şartlarından memnun olmayabilirim ama Türk doğmaktan memnunum.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• K. Avrupa ya da K. Amerika ülkelerinden herhangi birisi olabilirdi. Amerika, Kanada, Hollanda, İsveç, Danimarka vs.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Açık büfede her şeyden azar azar alan insan modeli 😂

0|0
    0|0
    • demek istediğim onlardan bir olmak da isterdim

• Teşekkürler. Bu arada açık büfede de gerçekten herşeyden azar azar alırım ben :D

• Hahaha nasil bildim 😂

• Neden ki

0|0
    0|0
    • Oralar daha mutlu ve huzurlu.

• Ben danimarka dogma buyumeyim. Huzur ilkin kendini bulmakdir bunu bilde.

• Yasamak her yerde zordur onemli olan kendini o hayata sevdirmekdir.

• TÜRKüm deme daha

1|0
    0|0
  • Bende isterdim polonyalı oliim kızları çatlatiim ama memnunum yinede yani :)

0|0
    0|0
  • Ben her gün Türk doğduğum için şükrederim.😎😎😎

0|0
    0|0
  • Allah'ım beni iyiki TÜRK olarak yaratmışsın. 🙏

1|0
    0|0
  • Yine Türk olmak isterdim ama dediğin yerlerde yaşamak isterim

0|0
    0|0
  • :D yok kalsın

0|0
    0|0
  • Bizi Türk olarak yaratana şükürler olsun.

0|0
    0|0
    • ama o ülkeler daha huzurlu ve mutlu

• Ülkede çok fazla fesatçı şerefsiz var ülkenin başındakiler bunlara şerefli dedikleri için kendilerini insan sanıp dağa çıktılar

• hakikaten öyle ne yazık ki

• Sen ortaya karışık olmuşsun

0|0
    0|0
    • saydıklarımdan sadece biri olsaydım diyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Ortaya karışık diyorsun olsaydında sorun olmazdı insan olduktan sonra sorun yok

0|1
    0|0
  • bende isterdim. eskiden türklüğümüzle gurur duyardık yedi düvele savaştık atatürkle birlikte diye... ama gel gör ki artık hiçte öyle değilim... ülkemden soğudum. islamı söylemiyorum bile...

0|1
    0|0
  • Onların hepsi farklı isim ama milletçe birbirine benziyor. Bence istemenin sebebi orada yaşamın daha rahat olması insana daha fazla değer verilmesidir. Sonum olarak zıt kültürlere sahibiz

0|1
    0|0
  • Ha Türk Ha Danimarkalı Ha isveçli ne farkeder önemli olan insan olmak

0|1
    0|0
  • Asla. Bu kadar Şerefli bir ırktan olmak hiç bir şeye değişilmez. Medeniyet var dediğiniz toplumlara baktığınızda o toplumlarda insanlık bulamazsınız. Daha iki gün önce İngiltere'de Amerikalı bir siyahı zenci diye otobüsten atmaya kalktılar. Saçma sapan düşünmeyi bırakalım da bu Ülke nasıl bölünmez onu tartışalım.

0|0
    0|0
    • İnşallah bölünmeyiz. Ama bir de şöyle düşün kardeşim: Brükselde patlama olduğunda Belçikalı taksiciler turistleri merkeze parasız götürdü. Fakat burada bizim taksicilerimiz krizi fırsata dönüştürüp herkesten 100 dolar istedi.

• @vadili özümüz bu değil hocam. Böldüler güzel ülkemi. Vicdanları öldürüp bir de kokmasın diye üzerlerine kireç döktüler. Siyaseti hiç sevmem ama gidişat hiç iç açıçı değil. Ama avrupaya bakıyorsun daha beter. kimileri biralarını yudumlarken meydan da dilenenlere para fırlatıyor. şınav çektiriyor, ırkçılık hala var. heryer aynı be kardeşim dünya bir avuç iyilerin yüzü suyu hürmetine dönüyor hala...

• Haklısın haklısın dünyada sadece iyiler ve kötüler var.

• Türk olmanın ötesi mi var?

0|0
    0|0
    • neden peki :)

• Orası kesinlikle öyle. Ama son yıllarla neden bu kadar terör :(

• Yapacak bir şey yok. Her olayda benliğimizden vazgeçecek değiliz. Terör olsun refah seviyemiz düşsün paralar gitsin. Bunlar gider ama gelir. Bazı şeyleri kaybedersen kültürünü özellikle gelmez. 50-60 yıl önceki ile günümüz bir değil insanları.

• hemende 1 kilo israil 1 kilo fransız 2 kilo alman yarım kilo'da ingiliz olmak istiyorum :D

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...