Hastane de Aynı Doktora Aynı Gün Bir Bayanla Denk Gelip Onu Eski Sevgili Zannetmek😔?

Geven hafta (24Haziran ) Edirne Tıp fakültesi hastanesinde saat 15.40 da bir kontrolüm vardı. Sıcak olduğundan tam o dakikada gidip içeri girErim diye düşündüm. tam 15.40 da gittim içerisi doluydu. Kapıyı çalmadan dışarı tekrar gittim benden sonra da kimse yoktu sırada. Saat 16.00 da gittim kimse yoktu. Doktor Sizden sonra 16.20 de son 1 kişinin daha olduğunu geç kaldığımi söyledi. Neyse Doktor İstanbul da herhangi bir Florence hastanesine yönlendirdi. Sonra kapı çaldı hemşire son kişiyi de içeri aldı. Doktor da İstanbul'da arkadaşlarının bulunduğu hastaneyi araştırıyordu. Yan taraftaki hemşire ile konuşan Doktorun gelmesini bekleyen Bayanın Ses Tonu Aynı Tıpatip Eski kız arkadaşım benziyordu. Ama dedim ki olamaz. Her söylediği şey beni 4 yıl öncesine götürdü. Yan tarafa uçmak için sabirsizlaniyordum. Hemşirenin demek bu yıl okulunuz bitiyor demesi üzerine dedim yüzde yüz o. Ama saçlarım beyazlamisti kendime olan güvenim de bitmişti ama onun yerine kimseyi koymamistim. Gözlerim doldu. İstanbul florence de ki doktorun adını ve bölümünü mail olarak gönderdi. Teşekkür edip müsade istedim. Çıkmak için o kapıdan gitmek zorundaydim. Sırtı bana dönüktü son gücümle elimi kaldırdım ismini söyledim döndü bana ve o değildi. Konusamadim dilim tutuldu. Demekki Hayatta insanlar çift yaratılmıştır derlerdi inanmazdım. Siz bu Söze inanirmisiniz?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• bu söze inanmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...