İnsanlarla iyi anlasabilmek icin neden kendini ezdirmen gerekiyor?

Her zaman durum boyle, insanlarla iyi gecinmeye calisiyorum ama rahatsiz oldugum davranislari oldugunda ya da bana karsi bisey yaptiklarinda tepki verdigimde aram aciliyor. İyi gecinmek icin illa kendimizden mi odun vermeliyiz. Bunun gibi seyleri yasayan var mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kendimi ezdirmem ama biçok arkadaşım var

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç bir şey buda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesafe koymak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Tepkinin dozunu iyi ayarlaman lazım, kırıcı olursan tabiki aran bozulur

0|0
    0|0
  • Anlaşabilmeye çalıştığın kişilerde sorun var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sende araya hep mesafe koy cok sıkı fıkı olma

0|0
    0|0
  • Aynisini bende yasiyorum iyi arkadas grubumda ezik oldum resmen

0|0
    0|0
    • Kardesim sendede galiba cekingenlik ozguvensizlik var bendede vardi ve hergecen yil ilerliyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis ya da hiç yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya sevgiliye hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan fazla aska yakin bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

Yükleniyor...