Daha henüz on altı yaşındaki bir çocuğun cinsel içerikli film sahnelerinde yer alması?

Savaş Alp Başar. 1996 doğumlu olup 2013 yılında vizyona giren Köksüz adlı filmde kendisinden yaşça büyük olan biriyle cinsel içerikli sahnelerde yer alması hakkında ne düşüyorsun?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizim ulkedeki sinema sektörünün seviyesizliğimi desem yonetmenin mallığımı desem onun oynamasına izin veren ailenin genişliğimi desem iğrençler

0|1
    0|0
    • Annesi babasi da oyuuncular zaten.. Yani onlar icin dogal birsey demek ki. Bisey diyemeyiz.. Yesilcam dan gelmis zaten ahlaksiz filmler.. Normaldir bu da.

• Ailesi sinema sektorunde die izin verme ne kadar mantıklıca? Çocuk be o daha çocuk 😒 aman banane

• boşver reis ya :))

En İyi Erkek Görüşü

• Film bak film

0|1
    0|0
    • Ben herhangi bir gorus atmadim ortaya. Sadece soru sordum. Film oldugunu biliyorum tabii ki. Fakat sonucta yani o is icinde bulunuyor. Nekadar da film olsa sevisiyor. Nedemisler.. iyi oyuncu isini iyi yapar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer bunun yerine başörtüsü takmış aynı yaşta bir kız çocuğu olsaydı yobazlık diye ayağa kalkarlardı her zaman yaptıkları gibi

2|1
    0|0
  • Sanat sanattır zaten her çocuk her şeyi biliyor kimse geri kafalı gibi çok yanlış vs diye düşünmesin hoş burası türkiye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• psikolojik tedavi görmüştür. oluşabilecek olumsuz eleştirilerden sağlam çıksın diye. görünen o ki hayatına devam ediyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...