Üniversiteyi yurtta mı okumalıyım yoksa anne babamın yanında mı? Çok kararsızım lütfen yardım edin?

Annem ve babam ayrı. Ben 8. sınıftayken ayrıldılar. 10. sınıfa kadar babamın yanında okudum. 11 ve 12. sınıfı annemin yanında okudum. İkisiyle de uyuşamıyorum. Babam deseniz benimle hiç konuşmuyor sadece ben değil kimseyle konuşmuyor sosyal değil iletişimi zayıf onunla iletişim kurmayı çok denedim ama olmuyor onun yanında konuşmayı unutuyorum neredeyse. Annem deseniz en ufak bir tartışmayı büyütmekte üstüne yok. 1 yıl önceden yaşanmış tartışmaları termos gibi hala sımsıcak tutuyor ve tartıştığımız zaman bütün eski konuları tekrar açıyor. Makineli tüfek gibi konuşuyor. Bütün tartışmalarımızda eğer böyle yaparsan seni babanın yanına şutlarım gidersin diyor. İkisiyle de yaşamak istemiyorum. Ama yurtlar da iyi değilmiş diye duydum. Bu arada normalde İzmir'de yaşıyorum ama üniversite için İstanbul'a gideceğim. Ortak ev kiralayacak bir arkadaşım yok. Ne yapacağım konusunda kararsızım lütfen yardım edin.

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence yurtta kendin daha rahat edersin dertsiz tasasız herkes nasıl kalıyorsa kalırsın annen ve babanla uğraşmaktansa bence yurt olsun yemeğin yatağın herşeyin hazır oturur ders çalışırsın geleceğine yönelirsin bence

0|0
    0|0
  • okuluna göre davran. senin bölüm hangi okulda iyi ona göre.

0|0
    0|0
  • Yurtta hayatı öğrenmen lazım
    Sonra Keşke başka yerde okusaydım dersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...