Etrafınızda "ben ne dersem o, bana itaat edeceksin!" düşüncesine sahip, karşıt düşünceye dayanamayan insanlar var mı?

Bu sitede bile dolu olan bu insanlardan var mı etrafınızda? Mesajda çok iyi davranan, sizi öven biri; bir soruda ona karşıt fikir sundunuz diye hakaretlere varan şeyler söylüyor mesela. Ne bekliyorlar, onlara biat etmemizi mi, ayaklarına mı kapanalım, ne derse "he" mi dememiz gerekiyor acaba?

1|2
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz insan çok var sitede
    Neden günlük hayatımdan örnek göstermiyorum çünkü günlük hayatımı bilemezsiniz neyse siteden örnek vereyim
    Herkesle samimi olan mesajda güllük gülistanlık olan herkesle kanka olup sonra herhangi bir düşüncesinde ona zıt çıkılınca tüm kankalığı bırakıp tehdit ve küfür eden insanlar var. Ne bekliyorlar anlamıyorum herkes onu sevecek herkes o ne derse yapacak falan filan. Bence çok acınası bir durum üzülüyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Pek konuşmuyorum kimseyle; karşılaşmadım böylesiyle. Karşılaşsam direk çıkartırım hayatımdan sanırım; sinir olmama dahi değmez yani... Binbir türlü insan var; neyse ki çevremi özenle seçmek elimde.

1|0
    0|0
  • o tür insanlardan uzak duruyorum ben genelde
    herkesin kendi hayatı kendi kararları var..
    degilmi?
    ne derse he demem hayatımdna çıkartırım

1|0
    0|0
  • İtaat etmen gerektiği düşüncesine nereden vardın? Fikirlerin ona ters gelmiş tartışmış. Ha hakaret olayının onaylamıyorum tabi de..

1|0
    0|0
    • Ortada tartışma yok, fikrine aykırı bir görüş duyunca engelleme var. Dolayısıyla bu suna çıkıyor "ya benim dediklerimi desteklersin ya da engeli yersin" bu da itaat olmuyor mu?

• Çok da umursamyacaksın tabi. Ne kadar önem verirsin o kadar kırılma ihtimalin var.
      Mandıra filozofundan duymuştum; " Ben hiçbir şeyden nefret etmem, ben hiç bir şeye nefret edecek kadar önem vermem. " demiş. Bence güzel söz :)
      okumanı pek de istemedim ama :D buyur : www.kizlarsoruyor.com/.../a46931-sanal-ortamlarda-kizlari-etkileme-taktikleri-devamindaki-davranislar

• Tamamdır okuyacağım bir ara :)

• Samimiyet kurmuyorum o yüzden boyle sıkıntı yasadigim zaman umrumda olmuyor

1|0
    0|0
  • Evet ayaklarına kapanmani bekliyor.

1|0
    0|0
  • Ağzının payını veriyorum öylesinin

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım hemen hemen öyle biri :D

1|0
    0|0
  • Abim

1|0
    0|0
  • O tür insanlarla uğraşmayı çok severim :) Ne derse tersini yaparım fikirleri doğruysa bile muhalefet olurum :D

1|0
    0|0
  • dünya bunun gibilerle dolu :/ öyle olmasa ideoloji kavgaları olmazdı dimi

1|0
    0|0
  • fazla yok olanlarla da ben sohbet etmem zaten nefesım kıymetlı bosa harcamam

1|0
    0|0
  • Bu düşünceyi bana karşı kimse savunmuyor beni iyi tanıdıklarını düşünüyorum :D

1|0
    0|0
  • O tür her yerde var kurtulmak imkansız gibi

1|0
    0|0
  • Evet aynen öyle hemen diz çök.

1|0
    0|0
  • Dünya görüşü dar vizyonsuz insanlar at gözlüğüyle bakar ben seviyeme uygun gormeyip tarysmaya bile girmem

1|0
    0|0
  • Ya bende bunu anlamıyorumm
    Kendi görüşümü yazıyorum hakaret ediyorlar

1|0
    0|0
  • o gibi insanlarla hiç muhatap olmaya lüzum yok

1|0
    0|0
  • Asla olamaz, çünkü tekme tokat dalarım :D

1|0
    0|0
  • babam

1|0
    0|0
  • Biraz öyle oluyor galiba.

1|0
    0|0
  • Var tabi

1|0
    0|0
  • Dediğim dedik öttürdüğüm düdük

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• O gazli insanlardir ben de bazen cosuyorum bunun karsi tarafin kim olduguyla ilgisi yok ama hakaret ayri bise tabi

1|0
    0|0
  • malesef abim tam anlattığın profile uyuyor

1|0
    0|0
  • O tür insanlar bana yaklaşamaz yerin dibine sokarım...

1|0
    0|0
  • Onların her düsüncesini kabul edip benimsememizi istiyorlar ki bu iğrenç onlardan mümkün oldugunca uzak durulmalı

1|0
    0|0
  • Ben yapıyorum onu sinir krizim var benim dediğimi yapmazsa öldürecek gibi oluyorum yanımsa olsa bogazlaeım

1|0
    0|0
  • En doğrusunu onlar biliyorlar falan filan

1|0
    0|0
  • Varr

1|0
    0|0
  • Hayir, yok. Olmasin da.

1|0
    0|0
  • Öyle insanlarla muhattap olmuyorum