Kızımız doğacak, isim önerileriniz neler?

Arkadaşlar bir hafta içerisinde kızımız dünyaya gelicek ama isim konusunda kararsızız lütfen isim önerisi yaparmısınız çok teşekkürler ❤️💛💚💙💜💘💘💞☺️😘

Güncellemeler:
Arkadaşlar isim yazarken ne anlama geldiklerini de yazarsanız çok Mutlu oluruz ☺️

0|1
26|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Alya, Deniz, Ebrar, Güneş, Lara, Defne, Açelya, Ilgın, Ada, Kumsal, Doğa, Almina, Neva, Lavin, Asya, Elis, Nira Ferah, Nisan , Duru, Yaz, Arya, Eslina, Talia, Yade, Derin, Beren, Mira, Reyyan, Ayliz, Eslem, Sare, Alin, Nisa, İpek, Elçin, Gülçin, Ayda, Ela, Pelin, Lidya, Almila, Evin, Kayla, Mina, Lâl, Zülal, Zümra, Alara, Eflin, Nehir, Vera.😊Allah analı babalı büyütsün, sağlıkla dünyaya gelir inşallah.🙏😊

0|0
    0|0
    • Hiç erinmeden yazmışsın çok incesin çok çok çoook teşekkür ederim Canım allahım sana da nasip eder inşallah ☺️☺️

Erkekler Ne Diyor 23

• Aybuke, iclal, hilal, nida.

0|0
    0|0
  • Gülce, Gökçe, Umay

0|0
    0|0
  • Arkadaş ks olarak ureme dönemini mi anlamadım aynı şeyi 4 gorusum hepside farklı kişiler tekrar diyorum buğlem koyun ohhh be herkese aynı şeyi yazmaktan Yoruldum da

1|0
    0|0
    • Hahaha çok teşekkür ederim o duyguyu bş an önce tatmak size de nasip olur inşallah teşekkürler ☺️

• Hayal
    Masal
    Sidelya
    Güzel
    Amelya
    Kayla
    Sima
    Lena
    Arya
    Lamara
    Almila

0|0
    0|0
  • Selinay

0|0
    0|0
  • ayse, fama , hatice, melis, melisa, zuhal, fahrıye, elvan, merve, filiz, derya, sibel, müge,

0|0
    0|0
  • Ben Öykü ismini seviyorum mesela :)

0|0
    0|0
  • Berfin

0|0
    0|0
  • esen
    azad
    zehra
    :)

0|0
    0|0
  • betül

0|0
    0|0
  • Elif

0|0
    0|0
  • Benim aklımda bir isim var ama o kızıma özel olacak ilerde😄 Sana diğer ismi söyleyeyim azra kur

0|0
    0|0
  • Merhabalar
    Öncelikle ALLAH bağışlasın :)
    - Önerilerim;
    - Almila
    - Sahra
    - Irmak
    - Zümrüt

0|0
    0|0
  • Şabaniye

0|0
    0|0
  • ebru

0|0
    0|0
  • arefe gününe yakın oldugu için arife olabilir azizim.

0|0
    0|0
  • berfin - jiyan - çeman - delal - dilan - evin - gulazer - hişyar - helin - keje

0|0
    0|0
    • Bunlar ne Allah aşkına çok eski isimler

• hayır hala kullananlar var kesinikle eski değil ayrıca gayet güzel isimler eskiyle ne alakası var ismin eskisi yenisi mi olur bence berfin koy çok yakışır kızlara

• Hüsniye.

0|0
    0|0
  • zeynep

0|0
    0|0
  • Okşan, rukiye

0|0
    0|0
  • Gülce :D

0|0
    0|0