Babam beni çok sıkıyor?

arkadaşlar kaç aydır evden dışarı çıkmıyorum evde sıcaktan patladım ve yarın avmye gitmek istedim babam beraber gidicez dedi her zaman yapıyor bunu peşime takılıp duruyor. ben aslında sevgilimle bulşucam orada, yanmda gelecek arkadaşım da yok kmse müsait değil, babam tutturmuş ben de gelicem diyor sevgilimle buluşucağımı bilmiyor.

Şimdi sevgilinle buluşucaksın adam hissetmiş falan demeyin her zaman peşime takılıyor ben de bir gencim yani telefonumu alıp karıştırıyor galerime rehberime Whatsappıma her şeye bakıyor kontrol ediyor telefonla konuşsam kim o nereden tanışıyosun diyor.

Erkek kankam olmasına bile çok kızıyor beni çok boğuyor sizce ne yapmalıyım özel hayatım falan kalmıyor benim, bir yere bile tek yollamıyor insanım sonuçta çok bunalıyorum.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• İş arkadaşım var kızı benden 2-3 yaş falan küçük net bilmiyorum sağa sola çarpıtıyor diye korkuyordu okulu bırakacak notlarını bozacak korkusu yüzünden kızına oldukça fazla ilgi gösteriyordu ve isyanını bize belirtiyordu. Babanda muhtemelen başka kişilerle takılma diye sana arkadaşlık etmeye çalışıyor.

0|0
    0|0
    • Zaten o yüzdendir ama sence doğru mu bu kadarı? Gencim benim de arkadaşlarım olabilir öyle değil mi

• Erkek arkadaş önemli değil ya çok güveniyorum bir şey olursa bizde kalabilirisn dedi sıkıntı o dil hadi erkek arkadaşımdan ayrıldım babam her zaman böyle yapıcak ben ondan bahsediyorum öf bilmiyorum :ya :((

• İradeli olup kendi başına bakabilmelisin o zaman. Ablamda kendi başının çaresine bakabiliyor artık.. Ama erkek muhabbeti açılınca devreye kardeşi olan ben giriyorum hallediyoruz öyle... Tek çocuksan zor işin.

En İyi Kız Görüşü

• bir baba kızını bu kadar sıkmamalı ya 18e gelip geçtikten sonra özellikle 18den önce benim babam da bu derece değil ama salmazdı her yere şimdi gayet şuraya gitcem dedim mi tamam diyor sadece bir gün illaki değişecek yaşınıda bilmiyorum ama canım

1|0
    0|0
    • 18 im bir de derdimi anlatsam gelip beni dövüyor çok bunalıyorum

• Evet mutlaka değişir de 20 ye gelene kadar böyle mi yaşicam ben

• üzgünüm ama malesef öyle canım bende kolay büyümedim merak etme anlıyorum seni sabret sık dişini

Erkekler Ne Diyor 12

• Ya babanın acilen yardım alması lazım la. Sonuçta genç bir kızsın kararlarını kendin verebilirsin bence ona artık çocuk olmadığını söyle bu kadar kısıtlama çok saçma

1|0
    0|0
  • Soyle kac yasima gelmisim de sevgilimde olcak arkadaslarimda bu kadar sıkma de beni

1|0
    0|0
  • Yuh bu kadrna

1|0
    0|0
  • Baban salak ya aslında senin sevgililer buluşacagini tahmin etmiyordu.
    Ah bu babalar neden karışması ve zengin değiller. Isleri en iyisi değil. Ve bunları isterken bir de aptal olmalarını istemek. Çok şey mi istiyorsunuz. Herşeyin en iyisi olsunlar ama iş size gelince aptal. 😊

0|0
    0|0
    • Zengin olsun mu dedim olayları carptırma

• Böyle yaparak korumuyor ama beni daha çok üzüyor bir şey gizledigimden değil sadece bunalıyorum

• Haklısın. Ama o da işte öyle düşünüyordur. Okula başlayınca hersey istediğin gibi olur zaten

• babam olsada evden dışarı salmasa keşke bazı şeylerin değerini insan kaybedince anlar sen onlardan olma

0|0
    0|0
  • Demek ki babam zamaninda cok capkin biriymiş tüm erkekleri kendi gibi görüyor.

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte

0|1
    0|0
  • Demek ki güvenmiyor ve güvenmemekte de haklı.
    Bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • Siz işte benim gibileri asla anlamicaksiniz

• Onyargilisiniz işte ne iğrenç varliksiniz dövmekte de haklı o zaman her gün Ağlıyorum bunda da mı haklı

• İlk önce seviyeli konuş.
      Geleyim diyeceğime. Ben senin haksız olup olmadığını söylemedim bosuna sinirlenme. Ben baban haklı dedim ama sen de haklısın. Bir açıdan bakarsak baban haklı baska bir açıdan bakarsak sen haklısın ama bu tamamen babanı haklı yapmadığı gibi seni de hakli yapmaz.
      Bir şekilde güvenini kazanmaya çalış derim. :)

• Yasin kucukse ondandir

0|0
    0|0
  • Okurken Yoruldum

0|0
    0|0
    • Okuma yorulma yorum ya yapma o zaman

• Turbanli misin

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• oww işin zor hani tlfn ı kontrol etmesi bir nebze normalde
    heryere senle gelmesi kötü

1|0
    0|0
  • Çok sinir bozucu, baba ama yine de yapmaması lazım bu kadarı aşırı yani. Neyse annenle aranı iyi tut da bari ona anlat onunla çıkın sonra annen dönsün falan.

1|0
    0|0
    • Mesela annem biriyle konuştuğumu görünce kim diyor arkadaşım diyorum tamam diyor annem daha anlayışlı ama babama hiçbir şey soyleyemiyorum oturup konusamiyorum bile dinlemiyo beni

• Annene anlat işte böyle böyle de bence yani.

• Bence yapabileceğin hiç birşey yok başka eve taşınana kadar

1|0
    0|0
  • O güveni verememişsin demek ki

0|0
    0|0
  • Fare zehri

0|0
    0|0
  • Tel e sifre koy ve tv de felan yakisikli erkekleri begendigini dile getir oyle alisir

0|0
    0|0
  • Bu halde sevgili yapabilmene hayran kaldim

0|0
    0|0
Yükleniyor...