Kapat

Osmangazi köprüsü geçiş ücreti çok az değil mi?

Asgari Ücret günlük 34 tl Osman Gazi köprüsü geçiş ücreti 90 tl sal'AK'lar göbek atıyor. Dünyanın en pahalı geçiş ücretli köprüsü bu arada.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Osuran Gazi köprüsü olsaydı daha güzel olurdu. Köprü ücreti bedava. Bütün seçmenleri kesin geçer :) Ayranı yok içmeye diye bir söz aklıma geldi. Ülkesinde daha 48 saat olmadan 44 kişi hayatını kaybediyor ve seçmenleir göbek atıyor, zurna çalıyor. Kendiside bugün bayram günüdür diyor. İnşalalh kendi çoçuklarıda patlamada ölür.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gariban insanların paralarını yiyecek aç köpekler haram zıkkım olsun

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Okuduğum kadarıyla köprüyü devlet değil özel bir firma yapmış, adamlar hayrına yapacak değil ya. Artık kaç sene sürecekse parası firmaya vergi devlete gidecek.

0|0
    0|0
  • İstanbullu olmadığım için sıkıntı yok geçemiceğim yani ama ben olsam geçmezdim :D

0|0
    0|0
  • evet cok hatta bedava olması lazım bıle bence ama dınleyen kım

0|0
    0|0
  • Osmangazi değil ismi Deli Dumrul köprüsü olmalıydı.

0|0
    0|0
  • Şöyle bir mantık var sen o köprüyü kullanmazsan 100 liralık benzin yakıyosun ama kullanınca 10 liralık o adamda 90 lira koyuyo ücreti sadece zamandan kazanmış oluyosun :DAdamlar da ticaret zekası varda sadece bize işliyo

0|0
    0|0
  • asgari ücretli yürüyerek geçmiyor köprüyü arabası da olmadğı için dolmuş veya ticari araçlar kullanır bu yolu..

0|0
    0|0
  • daha asgari ücreti bilmiyosun hükümeti karalamaya çalışıyosun. önce kültürünü geliştir sonra hükümeti eleştir salak.

0|0
    0|0
  • Daha dur 3. Havalimanı içinde bu millete geçirecekler

0|0
    0|0
  • şimdi köprünün parası başka nasıl çıkacaktı ki? diyecekler boşver

0|0
    0|0
  • Millette para sikintisi yok zaten versinler nolcak sanki

0|0
    0|0
  • Serbest piyasa... Çok diyorsan geçmezsin... İsterse 500 TL yapsın sana ne...

0|0
    0|0
    • Ne demek sanane l*n? Benim vergimle yapıldı o köprü ben geçiym diye

• Ben veriyorum anam babam veriyo. Cebinden yapmadı o köprüyü.

• Annen baban vergisini hakkıyla verseydi ve milletvekili olan amcan hırsızlık yapmasaydı bedava da geçenilirdin. Ya lüzumsuz bir tartışma. Köprüyü pahalı bulana 4 alternatif yol var. Neden fatih köprüsü açıldığında bu kadar pahalı olmadı düşün bakalım. ☺ o fiyat daha çok düşer. Korkma sen. Hem bayram sonuna kadar geçiş bedava. 😆

• Gerizekalo 60 tl kar ediyosun normal yoldan kıyaslayınca beynn sktiğim

0|0
    0|0
  • sız eskı yolu kullanın bu kopru sızın ıcın değil

0|0
    0|0
    • Bizim vergimizle yapıldıysa bizim için.

• sızın gıbılerın parası dağsakılere gıdıyo sızın ıcın değil işi acıl olanlar için sız eskı yolu kullanın 6 saat dolasın

• İşi acil olanlar içinmiş 😂 90 tl verecekse uçaklada gider zaten. Bu arada seni az önce bir soruya yorum yaparken gördüm kadını hizmetçi olarak görüp "başka ne için evleniyoruz" diyen bir or*spu çocuğusun sus sinirimi zıplatma benim arsız.

• Nasil geçirsem diye şaşırdılar elin suriyelisi benden rahat yaşayıp pcde counter oynar ne güzel aw

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tamam sen geçme o zaman. Uğraşacak yer arıyorsun resmen.

0|2
    0|0
  • Aynen öyle. Bir iyilik yapıyorlar onu da ağzımızdan burnumuzdan getiriyorlar.

1|1
    0|0
  • Yap işlet devlet modeli uygulandığı için şu an özel bir firma yapımını üstlendiğinden ücret yüksek. Konu hakkında pek bir bilgim yok ama işletme süresi bitince fiyat düşecektir. Vatanımıza milletimize böyle eserler gerek. Türk milletinede bu yakışır. Zaten bayram boyunca geçişler ücretsiz. Bu süreç en çok 5 yıl sürer. En azından zamandan ve benzinden tasarruf ediyorsun. :)

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle haklısın zaten kullanma gereği duymuyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...