Arkadaş Bu Suriyeliler Ne Zaman Gidecekler?

Arkadaş Bu Suriyeliler Ne Zaman Gidecekler?

Güncellemeler:
Sıkıntınmı Var Diye Sormuşlar

Evet var.
Asgari ücret bile ülkemizdeki vatandaşa yetmezken daha altındaki bir ücrete çalışarak vatandaşları aç bırakıyorlar.
Evet Sıkıntım var
1 evde 20 kişi kalarak kira fiyatlarını tırmandırıyorlar Size normal geliyor demi
Evet benim sıkıntım var
Parklar' da bahçelerde günü birlik yaşamaları Sürekli doldurmaları ve nüfus sorunları Huzur yok.
Evet sıkıntım var
Bu daha uzar Gider ( Vicdanlı olmak ) Kendi vatandaşına Zulmetmek değildir.
15-16 Yaşında eli ekmek tutmamış Baba parası yiyen Saygı değer Üye arkadaşlarım hayat sandığınız gibi KS üzerinde Yaşınızı Büyük gösterip Laylaylom yapabileceğiniz bir alan değil. Tabi tuzunuz Kuru değil ise
1-2 kişide Küfür etmiş Ergenler.
Gelelim Konumuza Vicdansız Demişler.
Bizim milletimiz için Balık hafızalı derler bir çok kaynakta Hemen herşeyi unuturuz Mutluluk çiçeği
Az bir dur ve düşün Bunlar o kadar iyi insanlardı ya da topluluktu diğer ülkeler neden kapılarını açmadı acaba?

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

• vallahi çöpün kenarında yaşayıp seksten asla vazgeçmeyen cayır cayır çocuk doğuran, ülkemde 80lerden kalma hastalıkları hortlatan, gittikleri her yere beraberlerinde pislik ve hastalık getiren kişilerdir.
    ülkemize afrika'nın çeşitli memleketlerinden gelen yüzlerce hatta binlerce siyahi var. bu siyahiler sabahtan akşama kadar küçük bir tezgahın başında dikilip saat satıyor. dilenmiyo onlar. göremezsiniz. gasp veya darp etmiyorlar. duyamazsınız. haberlere konu olacak hiç bir vukaat işlemiyorlar. okuyamazsınız. siyahiler dedik, şöyle bir düşünün lütfen. hiçbir afrikalının karınıza veya kızınıza pis gözle baktığını gördünüz mü? yoldan geçen her hangi bir kadının arkasından kötü gözle baktığını gördünüz mü? ben görmedim. böyle şeylerde dikkatliyimdir. kafasını kaldırıp bakmazlar bile. o yüzden suriyeli binlerce mültecinin tek bir kenyalı kardeşim kadar değeri yoktur gözümde.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Gidecek evleri mi kaldı? Nereye gitsinler? Buraya mı? 👇🏻

http://i.hizliresim.com/6nbJ7P.jpg

Az vicdanlı olun. Sığdıramadınız gitti garibanları.

0|0
    0|0
    • Neresi gariban onların?

• Birileri öyle diye hepsi öyle anlamı taşımaz bu. Siz kendi düşüncenizden sorumlusunuz ben kendiminkinden. Yapabileceğim bir şey yok oradakiler için. Bizim şerefsiz insan müsveddelerimiz Sahte can yelekleri sattığından dolayı denizde boğulan yüzlerce Suriyeli varken, Aylan Bebek varken hala Nasıl gitsinler diyebiliyorsunuz anlamıyorum ama beni bağlamıyor da. Tekrar söylüyorum herkes kendi düşüncesinden sorumlu sadece. Benim düşüncem bundan ibaret @greens

• Evinden dışarı çıkmayan bir insansın belli. Bu adamlar sokakları doldurdular Her türlü pislikleri var Ne gerek var Niye bölelim canım vatanı
      Nereye giderlerse gitsinler. Benim ülkemde onca aç varken başkasının yetmesine bakamaz devlet baba

• Bazıları gitsin ama bazıları kötü değil ya

0|1
    0|0
  • Garezinmi var?

0|0
    0|0
  • Kendi ulkemizde yabancilastik vallahi. Daha bunlar kolay kolay gitmez surekli üruyorlar.

0|0
    0|0
  • 10 yıl sonra.

0|0
    0|0
  • gitmeyecekler alışsan iyi edersin

0|1
    0|0
  • Onlarda istemez baska ülkede olmayı ama mecburlar hor görmeyelim

0|0
    0|0
    • Delikanlı olsunlar bırakıp gelmesinler.

• Düşün polisin bile sana karşı silah tutarken sivil ne ile savaşcak onca kadın ve çocukların ölümünü kaldırmak kolay mı bizimgibi savasa uygun bir millet değiller adamlar öğretmen mühendis gelmiş burda boya yapıyo elektirik onarıyo yeri geliyo çorap satıyo sence onlar için kolaymı evsiz kalmak bir hanede 1000 liraya üç beş ayle tıkışmak adamlar tatil yapmaya gelmiş gibi davranmayın kimse kimseden üstğn değil komşun zulüm altındayken mutlu olma bence basına gelmeden bilemezsin

• Her ne olursa olsun Bu ülkede sayıları ya azalacak ya da millet bunları kovacak. Emin ol Çok sürmez bu dediğim.
      Zaten bunları sürsekte Suçlu oluyoruz Sürmesekte.

• Bm gorusme tarihi olarak en en iyi ihtimalle 2018 ve 2023 terihlerini verdi. Bu sadece multecilik icin gorusme tarihi. Gerisini sen dusun😊

0|0
    0|0
  • Ben de merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Cehennem buz tuttuğu zaman

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Galiba hiç gitmeyecekler

0|1
    0|0
    • Geçen gün pazara çıktım sinir krizi gecirmedigim kaldı her yerdelee her yerde 😡

• Sinir krizini yemin ederim her gün ağırlıyorum En son elimden bir kaza çıkacak.

• Sakin ol ya kendine yazık etme😊

• Gönderirler mi sizce hadi gönderdiler giderler mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Gitmezler beleş yemek her şey var neden gitsinler hayat onlara güzel abi :)
    49.media.tumblr.com/.../...ogZQLc1r3p42ko1_500.gif

0|0
    0|0
  • Niye gitsinler kanka adamlar icin bulunmaz nimet burasi😄

0|1
    0|0
  • gitmezler

0|1
    0|0
  • Bende bekliyorum.

0|1
    0|0
  • memlekete izne gittiler işte bayramlaşmaya ne kadar da misafirperveriz değil mi kendi halkını onarıp onları besliyoruz

0|0
    0|0
  • Gitmezler kanka geçen birine ülkenin için ettiniz dedim beğenmiyorsanız gidin dedi la artık sizin ülkenin nesi meşhur diye sorulunca Suriyelileri diyecez

0|0
    0|0
  • Turgut özal kürt göclerini kabul ettiginde de benzeri sorular sorulmus

0|0
    0|0
  • gitmicekler bence

0|0
    0|0
  • Vatansız kalmak o kadar kolay değildir emin ol onlar da böyle yaşamaktan mutlu değiller ama mecburiyet ve her yerdeler ve sana ne oluyor ne zararları var?

0|0
    0|0
  • Gitmeyecekler

0|0
    0|0
  • Hayırdır, senin bir sıkıntın mı var? :)

0|0
    0|0
  • gitmez yerleştirler

0|0
    0|0
  • Gariban Diyenler Hepsi Değil Bazısı Hırsız Bazısı Sapık Bazısı Bölücü Bazısı Terrörist Bazısı Türkiyeyi Ele Geçiriyor Ona Göre.

0|0
    0|0
Yükleniyor...