Yalnızlığı kendinizce tarif eder misiniz?

Yalnızlığı kendinizce tarif eder misiniz? Yalnızlık iyi bişey mi?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• annam ve babam ben 6 yasında ıkan bosandı ve her ıkısıda baskaları ıla evlandı, benım kardesım yok...
    9 yasında ıkan su ankı kız arkadasım ıla tanıstım 4 senadır bırlıkta yasarık, o da anna baba sı ayrı, kısacası kımsemız yok ıkı kısıyız.
    ayrıca aılam munıhte biz unıversita ıcın kactık stuttgarta, yanı haylı uzaktayık.
    yanlızlık kotudur, hıc heves yapma, ama ben ruh ıkızımle yasadıgım dan cok sukur ıyıyım. o olmasa yasayamazdım herhal.

0|0
    0|0
    • Anne baba ile hiç bağlantın yok mu

• Türkçe'ni düzeltmeni tavsiye ederim.
      Çünkü Tr'ye aidiyetini ancak dil üzerinden kurabilirsin. Türkçe kitaplar oku mümkün oldukça meselâ.

• @BeygirliPrens evet çok kıtap okurum ve buradada yazarım.

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızlık terketmeyen arkadaşım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hmmm bakalım şimdi. Bence yalnızlığın hem azı hem de fazlası zarardır. Yalnızlığı genel olarak seven biriyimdir. Kalabalıktan nefret ederim. Ama aşırı yalnız kaldığımda da yalnızlıktan nefret ederim. Oğuz Atayın korkuyu beklerken kitabında şu söz geçiyor ''Biraz yalnızlık isterken yalnızlığa mahkum edildim' beğendiğim bir sözdür. Özdemir Asafında bir şiiri vardı yalnızlıkla ilgili baya güzel okuyabilirsin
    Fazla mı edebi oldu ne?😄

0|0
    0|0
  • Gece susuzduğunda sana bir bardak su verenin olmayandır

0|0
    0|0
  • O denli büyük ki dünyadaki yalnızlık onu saatin kollarının ağır hareketlerinde bile görebilirsiniz , o denli büyük ki dünyadaki yalnızlık onu vegasta baltimorde ya da münihte yanıp sönen neon ışıklarında görebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Yalnızlığım, wifi gibi. Bir gidiyor, bir geliyor bazen şifreyi unutuyorsun ve tamamen yalnızlığa gömülüveriyorsun..

0|0
    0|0
  • kafa guzel hayat guzel :D

0|0
    0|0
  • sen hiç içitigin sıgaranın yanışında çıkan sesi duydunmu? kalbinin atışını duydunmu yanlızlıkmı sessizlikten korkup nefes alışını degiştirdinmi bana sorma ben yaşadım bunlar :(

0|0
    0|0
  • yerine göre iyi, yerine göre kötü. yalnızlığı severim ama uzun sürdüğü zaman insan şizofrene bağlıyo artık

0|0
    0|0
  • Yalnızlık Allaha mahsustur. Sen sanarsın yalnız fakat bakarsın değilsindir :D

0|0
    0|0
  • ne onla ne de onsuz olmuyor.

0|0
    0|0
  • Duvarlar... fenana sayılmaz

0|0
    0|0
  • ossuruktan bir durum işte

0|0
    0|0
  • sıfır sıkıntı

0|0
    0|0
  • Yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte.

0|0
    0|0
  • Edemem

0|0
    0|0
  • Gece jendi kendine iyi geceler demek ( uyumadan once)

0|0
    0|0
  • Sap d

0|0
    0|0
  • Bir yandan iyi kafan rahat oluyo, ama bir zaman geliyo arıyorsun:)

0|0
    0|0
  • Ben Fasfakirim

0|0
    0|0
  • tarif edeyim tabi : mesela sırtın kaşınıyor kaşıyamıyon

0|0
    0|0
  • Gecenin 3 ünde kalp krizi geçiriyorum zannedip ambulansı arayıp acile gittiğinde oradaki doktorun ismini okuyarak yakını kim sorusuna başını eğerek kimsem yok Yalnız Geldim demektir...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...