Malum Önümüzde Bir Ramazan Bayramı Var İçinizi Sizinde Hüzün Kapladı Mı (Dipnot: Bayramlar Bazen Özlem Kokar Eskilere) ?

Deriz ya bayram geldi sefa geldi şeker getirdi bereket getirdi peki her bayram öncesi kaybettikleriniz aklınıza geliyor mu buruk olur mu içiniz benim öyle mesele bayram kutlamak değildi sadece mutluluktu sadece bayram sevinci artık reklamlarda gibime geliyor...

Gündüzün Lafı :

Malum Önümüzde Bir Ramazan Bayramı Var İçinizi Sizinde Hüzün Kapladı Mı (Dipnot: Bayramlar Bazen Özlem Kokar Eskilere) ?#pilavüstü #Bayramınburuktarafı #RamazanBayramı

0|1
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet kapladı, normalde hiç görmediğimiz akrabalarımızın magazin anlayışına kurban gideceğiz yine.
    Bekarlara sevgili, evliliere çocuk, işsizlere iş var mı diye 1000. defa soracaklar :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden bayram dendiğin de millet tatil yapmaya kaçmazdı büyükleri ziyaret kuyruğuna girerdi.. Din ucubeleri her şeyimizi kökten mahvettiler.. iyice Arap köpeğine benzettiler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 2

• Bayramın benim için tek farkı annemin evde tatlı yapması. Dini vecibelerimi bir tarafa koyarak söylüyorum ki bayramlar benim için hiçbir şey ifade etmiyor. Ölünce özleyeceğim aklıma gelecek tek kişi annemdir. Ona şükürler olsun ki hala hayatta.

0|1
    0|0
  • evetttttttttt

0|1
    0|0
Yükleniyor...