Kız nasıl kaçırılır?

Arkadaşlar kızın rızası var dag basımı bura demeyin yaşlarımız tutuyor ikimizinde onun annesi ve babası beni istemiyor kızımı iki çakala veremem diyor kıza annen vermezse kaçırcam seni dedim kızın da gönlü var kabul etti nasıl kaçırırım akşam mı gideyim ne yapayım

Güncellemeler:
Arkadaşlar çok teşekkür ederim bu kadar kişinin benim için mesaj atması beni duygulandırdı hepinize teşekkür ediyorum

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Ara herkes uyuyunca aşağı insin sonra sabah gidin direk yıldırım nikahı yapın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım git al ananı babanı efendice iste kızı, vermedi mi bir daha bir daha. Allahın hakkı 3 demişler. Efendiliğini bozmadan adamakıllı istersen kızın da gönlü varsa ne gerek var kaçırmaya falan. Aklını başına topla. Ne aceleniz var ikinizde daha 18 yaşındasınız.

0|0
    0|0
    • İstemeye gittik vermediler yaşınız küçük daha olgunlaşın dediler benim ailemde bidaha bizi katma biz gitmeyiz dediler

• tamam bekleyin o zaman arkadaşım. bekleyin ne bu evlilik acelesi. biraz olgunlaşın ikinizde.

Kızlar Ne Diyor 15

• Saçmalama. Daha çok küçüksünüz. Başınızı yakma

0|0
    0|0
    • Akşam kaçıcaz

• Ben aynı fikirdeyim. Daha çok Küçüksun uz. Bu yaşlar çok hızlı geçer. Pişman olacağın şeyler yapmayın. Kızın rızası olur tabi.4000 tl maaş alıyorsun ve ona karşı ilgin var. Kiz yarın evlense sırtinin maddi açıdan yere gelmeyeceğini ne olursa olsun seni seveceğini düşünür. Belki de evde ailesiyle yaşadığı sıkıntılardan dolayi bir ran önce evlenmek istiyor. Bu yaşlarda bu kadar yoğun duygular olması normal. Ailenin gönlünü alın yüzük takın en fazla. Evlenmeyin pişman olursunuz...

• Kızın ailesi haklı yaşlarınızin küçük olduğu konusunda. Biraz zaman geçsin 2 3 sene. Hem birbirinizi tanıyın hem de olgunlaşmis olursunuz. inatla evlilik yoluna çıkılmaz. Kacmak çözüm değil. Ardı ardına felaket getirir. Pişman olursaniz kizi geri kabul Etmeye bilir ailesi. Herseyiyle düşün. Senin ailenin onay vermesi ayrı bir garip.

• Yaa en sevdiğim al götür evine bas nikahı 😊

0|1
    0|0
  • Once gidin nikah yapın ıkı uc gun once. Sonra ne zaman kız evden cıkabilir se cıksın evden. Ama öncesinde nikah yapın.

0|0
    0|0
  • Gunduz evden normal ciksin kacin gidin iste aksam dikkat ceker

0|1
    0|0
    • Aradım az önce bavul hazırlamış dedim gerek yok kıyafet alırız dedim yok dedi sabah bavulla çıksa dikkat çekmezmi annesi de evde kızın

• Annesi icerdeyken bavulu kapinin onune cikarsin sabah sen al git sonra ogleye dogruda evden normal ciksin iste

• Bu da mantıklı teşekkür ederim

• Sahurdan sonra kacir. herkes uyurken

0|0
    0|0
  • Aksam git pencereden atlasin ama kacmadan cok para biriktirin

0|1
    0|0
  • Ergen ergen işler yapmayın.

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayız ikimizde

• İsim var ayda 4 bin maaş alıyorum ama 4 yıl boyunca işten ayrılmazsam yaşımda büyüdüğü için maaşım 8 bin olcak

• 18 yasinda 4 bin maas aliyorsun 4 yil sonra 8 bin olacak neymis bu is cok merak ettim.
      Bekleyemez misiniz neden istemiyorlar seni

• denemedim hiçç

0|0
    0|0
  • pişman olursunuz. hata yapmayın. gelip geçici birheves delilik. yapmayın

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yapma, zamanla fikirleri değişir bekleyin

0|0
    0|0
  • Anne baba rızası almadan evlilik olmaz. Sonu pişmanlık..

0|0
    0|0
    • İşte benim annem ve babam bana bu konularda karışmıyor anneme babama söyledim olayı onlar eğer cidden seviyorsan yardım edeceklerini bize ev tutacaklarını söyledi

• Kızın anne babasınında rızasını alın. Sabredin biraz, elbette her anne baba gibi onlarda kızının mutluluğunu istiyordur. Bence sevdiğin kıza bunu yapmamalısın. Anne baba duası olmadan hayırlı bir evlilik olacağını düşünmüyorum.

• Başına bela alcan sonra

0|0
    0|0
  • Rapunzel usulü yapın

0|0
    0|0
  • Kız kacirmiyorsun kız sana kaçıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen kaçırcağın yeri önceden belirle nereye kaçırcaksan mümkünse şehir dışına kaçır

0|0
    0|0
  • Kaç diyorum kaçıyor

0|0
    0|0
  • Kafana gore knk

0|0
    0|0
  • aga gece uyurken kaçıracan işte çok basit

0|0
    0|0
  • O istmezse o is yaş

0|0
    0|0
  • 18 yaşındasınız olum şimdi kaçır bekaretini boz hayaller kur eeee 3 yıl sonra gözler fal taşı gibi açılsın pişmanlık fayda eder mi?

0|0
    0|0
  • Bu ne saçmalık daha yaşınız kaç? Anne baba ne zamandan beri çakal oldu? Senin düşünce tarzın yanlış cicim ayları çabuk geçer daha yaş 18 belkide daha küçüksün başına bela almak istiyorsan sana kalmış

0|0
    0|0
    • Anne baba çakal olmadı bana çakal diyor

• Okumadan mesaj atma !

• Kusura bakmada annesi babası haklı sen sağlıklı düşünen bir birey değilsin aciz adam kız kaçırır.

Yükleniyor...