Hesapta Aşık Olup Reelde Buluşunca?

Aylarca biriyle konustunuz.. O sizin fotograflarınızı gördü siz onun hoslanmaya basladınız ve bulusmaya karar verdiniz.
Gittiniz ki tamamen farklı biri sizi bekliyor. Fizik olarak yüz olarak hosunuza gitmeyen biri tepkiniz ne olur? Kaçmaya mı çalışırsınız oturup sohbet mi kurarsınız?

Ben dış görünüşle yargılamam kimseyi sonucta aylarca konusmusum oturur bir çay içerim sohbet ederim yani bikaç saat. Ha begenmezsem devam etmez belki o ayrıda🙈 Nice insanlar var muhabbetleri cok iyi dıstan yakısıklı olmasalarda..

Güncellemeler:
Gncl

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• 5 dk sohbet edip kaçarım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız hiç gulesim youuduuu ehuhehuh ben duygularıyla hareket eden bir insanım ne görünüşü ne işi hiç umrumda olmaz yeterki çok sevim hissedim

0|0
    0|0
    • Sevimli derken ☺

• Pardon görüşünü yanlış okumusum 🙈

• Benimde normalim iyi fotolarda kötü çıkıyprum. Efekt filan kullanmıyom ztn ucuk noktada yani gerçekte sevinebilir bile😌😝😂

Erkekler Ne Diyor 13

• fizigini gorduysen ve suratini net bir sekilde reeldede nerdeyse aynisi ortaya cikar cikmadimi beynin sana oyun oynadi sansina kus erkekde veya kizda sorun yok.

0|0
    0|0
  • Tam da bu sorunla ilgili 5 ay önce bi' soru sorup insanların cevaplarını ölçmüştüm : ) Buradan bakıp şaşırabilirsin. Çünkü sitede çok fazla tip müpteleası insanlar var : ) Gelen toplam 265 cevap bana bu düşünceye varmamı sağladı ^^

0|0
    0|0
  • Ben abisiyim çocuğun kafasını bulandırma o okuyup apartman yöneticisi olacak der giderim

1|0
    0|0
  • ilginç

0|0
    0|0
  • Tabiki oturup çay içilir. Sonrası belli olur çay içerken

0|0
    0|0
  • Nezaketen bile olsa o günümü o insana ayırır birşeyler yaparım

0|0
    0|0
    • Bence de. Nihayetinde sohbeti güzelmiş o kadar ay konustuguna göre

• Yani öyle tabi ama erkeğin niyeti farkliysa işin boyutu değişir

• Valla ben biri ile buluştum çok fena arkadaş olduk :D ingiltereye gitti sonra :(

0|0
    0|0
    • Ben güvenemedim ya kimseye bide cekingenim zaten.

• Ya o biraz konuştuğun kişi ile alakası aranızdaki muhabbet filan biz öyle bir takılmaya başladıkki artık bir an önce buluşup takılmak istedik çok kafa kızdı öyle biri yine çıkar umuduyla tekrar geldim siteye :D

• Buluşmadan önce bir facetime yoluyla çay içmek lazım😄😄😄😄

0|0
    0|0
    • Ya zaten şöyle bişey sen onun retrica fotosuna kanmican. Face time vaar skype vaar ordan biraz daha reele yakın olur. Beklentileri alçak tut boyunu kilosunuda öğrenki süprayz olmasın😊

• İşte bu öyle bişey olursa tavsiyelerini dinlerim dimi😄

• meraba reyhan :D

0|0
    0|0
  • Konuşmaya devam ederim😊 dış görünüş pek de önemli değil

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • bir kahve içip tekrar düşünürüm ve kararımı onada söylerım belkı o nunda kararlarında bazı şeyler vardır ve ortasını bulmaya calısırız

0|0
    0|0
  • Fotoda oldugun gibi degil misin?

0|0
    0|0
    • güvenip bulustugum biri olmadı açıkçası.

• Sorun ne

Kızlar Ne Diyor 3

• Tipi yüzünden değil ama beni kandırmış demektir :d
    Konuşmam şahsen.

0|0
    0|0
    • E sende gelirken facetime dan skype dan filan görüşürsün. Boyunu kilosunu ögrenirsn tamamen de süpriz olmaz 😂 Gene benziyodur

• Netten kimseyle bulusmam ama oldu diyelim otururum bende ayip olmasin diye

0|0
    0|0
    • Bende bulusamam ya bişey yapcandan degilde tamamen farklı biri cıkmasından , sogumaktan herşey hayallerde oldugu kadar güzel olmuyo

• Gormemezden Gelip giderdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...