Bu aralar stres den midir nedir ne düşündügümü dahi unutmaya başladım lütfe yardımcı olun?

18 yaşındayım kpss ye hazırlanmaya çalışıyorum ne düşündügümü dahi unutmak gerek ders de gerek çevremde çok zorluk çıkarıyor özgüven kaybı olmaya başladı :/

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Aynısı bende de var
    B12 eksikliğim var o yüzden :)
    bir baktır kan değerlerine artı yediklerine dikkat et
    Streste tetikler rahat ol , kaybedersin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• b12 testi bir yaptır kanka

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• O kadar kasma.

0|0
    0|0
  • Bende de var neden acaba?😢

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardesim bendede dusundugunu unutma, konusma zorlugu , ozguvensizlik vb. olusmustu bir yaştan sonra. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis ya da hiç yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya sevgiliye hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan fazla aska yakin bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0
Yükleniyor...