Sevilmeyi haketmiyorumuyum?

Kilolu tesettürlü bir bayanim 10 yaşındaki çocuklar bile dalga geçiyor boyum var baya ama kilolarimi örtmuyor sevgilim de olmuyor napicam ben?

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aşkın tesettür le kiloyla alakası yok sen içini rahat tut seni beğenen böyle de beğenmeli tabiki de sevilmek hakediyosun herkes sevilmek hakeme ve herkesin bir ruh eşi vardır arayış süren biraz uzun sürmüş olabilir ama bu asla bulamayacaksin demek değil ki herkes mutlu olmayı hakeme kimsenin ne düşündüğüne bakma kendini sev kendinle barışık ol özgüveninin yerine gelmesi için zayıflaman gerekmiyor herkesten önce senin kendini begenmen kendinle barisman lazım o zaman zaten işler kolaylaşır senin için aşık da olursun mutlu da ama tabi sağlık için ve yaşam şartları için kilo vermek tabiki de önemli ama senin tercihin bu kimsenin laflarıyla üzme kendini zamanında ben de çok üzerdim ama Şu an erkek arkadaşımla beraber çok mutluyum 😊 inşallah sende öyle olursun. Erkeklerin yüzde 70 i sığdır anlamaz çoğu şeyi duygusuzdur onların söylediklerinin seni üzmesine izin vermek veya vermemek senin elinde inşallah yüzde 30 luk kısımdan birileriyle yakın zamanda tanışırsin 😚

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• O kadar mı

0|0
    0|0
  • Yemeyi bırakıp diyetisyene gidip spora başlıycak kilo vereceksin napcamm ben demekle olmaz hayatında değişiklikler yapcaksın

0|0
    0|0
    • Tamamen mi bırakıcam

• Biraz da kırmadan konuşsan

• kırıcı konuşmuyorum net konuşuyorum hepsi bu kırılacak bişey yok olay bu yaparsan dıye dedim

• kilo vercen

1|0
    0|0
  • Zayifla spor yap vücut sıkılastirici krem kullan

0|0
    0|0
  • kilo ver

0|0
    0|0
  • İcinde iyilik olan herkes sevilmeyi hak eder. Kilo verilebilir biraz ugras.

0|0
    0|0
  • Şükret kardeşim şükret

0|0
    0|0
  • Olduğun duruma isyan etmeyi bırakıp , kendinle barışmak için çaba göstereceksin o zaman. Spor yap bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ne alakası var.
    sevgilinin olmamasını bence kafanda kurmus ve bunu uydurmussun.
    kimse cıkıp karsına kılolusun tesetturlusun ondan sevgılın yok dememıstır sana bu senın fıkrın.
    hr kadın güzeldir.
    10 yasındaki veletlere gelınce, ne desek bos.

1|0
    0|0
  • Bende kilolyum 10-12 yaşında ki salak veletler dalga geçiyor çok ağladım ama insan bir süre sonrattakmıyor dert etme secgiliyi boşver evlen evlenecek biri illa vardır psikolojik yardım al antideptesan kullan mutlu eder o seni üzülme herşeyi çaresi var. Sevilmeyi hak ediyorsun.

0|0
    0|0
  • Aaa onları mı takıyorsun?
    Yaşam senin hayat senin kimse karışamaz de bak işine küçücük çocukları takarsan sen ohooo çok işin var. Herkes sevmeyi ve sevilmeyi hak eder sende bazı şeyleri takmazsın olur biter :)

0|0
    0|0
  • Tesetturlu bir bayanim dion sevgilin nasil olsun bacimm, haram sevdalar icin mi uzuluyon
    Zamani gelir seni bu halinle sevecek biri cikar tabi helal dairede sevecek.

1|0
    0|0
  • Zayıfla

0|0
    0|0
  • Takma sen onların

0|0
    0|0
  • Zayıfla

0|0
    0|0
  • Spora başla ve asla yılma