Sosyal medya kullanan kızlara bakış açınız neden farklı?

Şurada kızlar olmasa sizinde pek takılacağınızı zannetmiyorum. Ne bu sosyal medya kullanan biriyle evlenmemeler tuhafsınız vesselam neden böylesiniz?

0|3
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenince de kullanabilir sorun etmem hesaplarının şifresini bende biliyorsam tabi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• canım sosyal medya kullanmayan face bile hiç açmamıs bir kız tanıyorum. hatta giyim kusam da böyle tam ananem tarzı. makyaj falan yapmaz. sac kesımı bile aslan bası diyim.
    ama anal konusunda uzman asagılıgın teki.
    sosyal medya kullanan kıza basit diyen tipikler böyle kızları hakediyor bosver.. zarı duruyor ama g. otu otobana donmus kızları hakediyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

Kızlar Ne Diyor 9

• Kimmis o evlenmeyen ya
    Gitsin kukla alsin

1|0
    0|0
  • Benim de garibime gidiyor bu. Yani aslında sosyal medyayı sevdiğim ünlüleri/dizileri/filmleri/kitapları takip etmek için kullansam da sanki kafamı hiç kaldırmıyormuşum gibi konuşuyorlar ve birkaç kez "seninle hiç kimse evlenmeyecek" tarzı yorumlar yaptılar bana karşı. Ayrıca normal hayatta utangaç biriyimdir ama sanaldan bir sürü arkadaşım var. Sanal ortam bence normalden daha güzel. 💚

1|0
    0|0
  • Verse nefessiz s.. diye bir laf vardır. Şu an hanımefendiliğimden ödün vererek söylüyorum bu lafı. Bu insanlar sinir ötesi👿

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • bakış açım yok.

1|0
    0|0
  • Kendini bilen kizda bisey olmaz

1|0
    0|0
  • Herkes birbirini tasliyor iste. Alis.

1|0