İmam 4 dakika erken okudu ezanı?

az önce tam su içiyordum ki ezana 4 dakika vardı daha bizim bu imam 4 dakika erken okuyo bazen de onceden ramazanın ilk başlarında 2 dakika erken okuyordu bıktım artık ya Şikayet etsemmi acaba

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Zaten ezana göre değil vakte göre yeme içme bırakılır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bizim imam da bir tuhaf iftarı yapıp okuyor galiba

0|0
    0|0
  • Ben kafama göre takılıyorum sahur bittikten sonra 3-5 dakika yemeye içmeye devam ediyorum hatta dişlerimi de fırçalıyorum tabi çok geçmediği sürece. Bu ülkede dine pek güvenmem ben. Orucun sevabını da imam değil Allah yazar yani için rahat olsun bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Valla her gece bende şikayet ediyorum bizimkilere erken okuyor bu hoca diye.

0|0
    0|0
  • ulan zaten 1 saat erken okutuyor diyanet ezanı bide imamlarda 4 dakika erken okusunlar nasıl kalkıcaklar milletin hakkının altından bilmiyorum çok hak yiyorlar çok

0|0
    0|0
  • Amma sorun edilecek olay madem biliyorsun 4 dk erken iç suyunu.

0|0
    0|0
  • Et tabi

0|0
    0|0
  • Aga hiç ezana göre yapmadım şu son su içme olayını aç trt1 i rahat rahat tut orucunu yahu

0|0
    0|0
  • Sık kafasına

0|0
    0|0
  • İmamın keyfine göre artık

0|0
    0|0
  • senin bir yanlışın var ya eğer köy de veya kasaba da yaşamıyorsan ki büyük ihtimalle merkezden veriliyordur ezan ama köy veya kasaba da yaşıyorsan olabilir

0|0
    0|0
    • Benim yanlışım yok kardeşim imamın yanlışı varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr televizyonun saatiyle benim saatim aynı Allah Allahh erken okuyo diyorumm

• tamam tamam sakin ol sen vuralım mı o imamı sen yeter ki sinirlenme :D

• Vurun asdfg

• Bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Tedbir.

0|0
    0|0
  • İmamın bir suçu yok

0|0
    0|0
  • Ramazan bitti anca şikayet edeceksin

Etme bundan sonra

0|0
    0|0
    • hep aynı şeyi yapıyo artı k solemek istedim bide bugun 4 dk erkn okuyunca napimm

• Yapacak bisey yok. Imamin saat dogrudur seninki yanlistir muhtemelen. Eger imaminki yanlis olsa mahalleliden yiyecegi dayagi hesap et

0|0
    0|0
  • cemaat olarak dövün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...