Tepkisiz, hissiz, sakin, çok konuşmayan birisiyim. Toplumdan soyutlandırılmış birisiyim?

3-4 yakın arkadaş seçerim. İnsanların halinden de iyi anlarım kötü ya da iyi olup olmadığını. Bu davranışın sebepleri küçük yaşta ölümün ne olduğunu anlamam ve her gün psikolojik acılar çekmem de buna eklenebilir. Bu davranışlardan sonra toplumdan soyutlandım. Gördüğüm herkes gözlerimden dolayı dalga geçtiler (çekik göz) vs. vs. böyle sorunlarım çok var vs.
Hobi olarak ise en sevdiğim dil öğrenmeyi seçtim (şu ana kadar 6 dil konuşabiliyorum).

Toplumu ben anlayamadığım için size göre toplum böyle insanlar hakkında ne düşünürler? Yabani sorunlu birisi olarak mı? Neden insanlar çok önyargılı ve ırkçılar?

Konna kuni ga hontouni mezawari daro ne..

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de senin gibiydim tabiri caise outsiders deniliyor boyle insanlara. Insanlar cekemedigibi elestirirler. Buyuk ihtimal seni de kiskaniyorlardir onlardan biri olmadigin icin. Boyle devam et kendinden odun verme kimse icin...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• aynısıyım tepkisizim yakın arkadaş bulamadım kendime öyle biri çıkmadı bana dost olacak bende küçük yaşta psikolojik travmalar yaşadım psikolojim bozuldu bende kendimi müziğe vurdum dışarı çıkmam gezmem oturur müzik dinlerim bazen birden bağıra bağıra bir şarkının nakaratını söylerim banane milletin ne düşündüğü psikolojimi s. kip attıktan sonra bide benim ne yaptığımamı karışıcaklar

0|1
    0|0
  • Bende biraz öyleyimde bu devirde öyle oluncada bir dışlanıyosun

0|1
    0|0
Yükleniyor...