Herkez bana sırtını dönüyor?

bu yaşımda çok acılar yaşadım 12 yaşımda çocuuklugumdan yararlanarak kandırıldım eski sevgilimle birlikte oldum akrabalarım yüzüme bakmaz oldu facede isteklerimi kabul etmez oldu arkadaşlarım hep sırtını döndü hiç arkadaşım yok ya ben 12 yaşındaydım şu an aklım olsa yapmazdım zaten niye bana kötü davranıyorlar

0|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 12 yaşındayken birlikte olmayı yan yana gelmek ya da sevgili olmak sanıyordum.
    Yani normal değil mi, kardeşim olacak yaştasın dediklerini ben yapmadım. Neden yaptın peki kandırıldın mı ne oldu? Niye anlayışsız davranıyorlar?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Salla hepsini.

0|0
    0|0
  • Kıçlarını dönüyorlardır onlar

0|0
    0|0
  • Bu Filmin aynısını hatırlıyorum bir yerden sanki

0|0
    0|0
    • Uykum hiç yok

• Tamam ama Senin uykun yoksa illa neden burda gereksinimi duyuyosun? Buraya yeni üye olmuşsun neden geldin buraya nerden öğrendin?

• Üzülme ben seni alırım😉

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• sende akrabalar olmadan yaşamayı dene.

0|0
    0|0
  • bir insan Nasıl sevgilisiyle birlikte olur istersen 25 ol evlenmeden birlikte olunmaz. sonra böyle kandrıldım diyorsunuz yaptıklarınızı çekio sunuz. NAMUS oyuncak değil.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...