İnternet, Cep Teli (whatsapp, face, ınstg, twitter) Olmasaydı İnsanlar Bu Kadar SevgiLi Değiştirirmiydi?

Sevgilisinden Ayrılan Herkes Hemen yenisini Bulmaya Çalışıyor. Eskiden İnternet ve Cep Telefonu olmadığı Dönemlerde İnsanlar Sevdikleriyle her an her saniye beraber olamazdı. Ev telefonundan Görüşmeler bile çok nadir olurdu. Küçük Tartışmalar bile olsa İnsanlar Sevdikleri Kişilerle ayrılmayı değil AYRILMAMAYI düşünürdü. Ama şimdi herkes daha iyisini bulurum düşüncesinde

1|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu sosyal medya olayı yuvaları yıkıyor ve yıkmaya devam da edecektir. Kimse birbirini sevmiyor, nasıl olsa bulmak kolay (!)

1|2
    0|0
    • Yüzde yüz Haklısın Kardeş. Görüşüne sonuna kadar katılıyorum. Teşekkür ederim Yüreğine sağlık

• Tebrikler zamanın fitnelerine karşı durmussnz büyük başarı 👏

• hERŞEYİ KAYBETTİKTEN SONRA OLDU AMA OLSUN. EN AZINDAN KAYBEDECEK BİŞEYİM KALMADI ONUR ŞEREF VE DÜRÜSTLÜK HARİCİ

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçeği söylemek gerekirse bu saydıklarının hepsi farklı amaçlar için yaratıldı. Facebook, İnstagram, WhatsApp, Twitter ve tabi ki insan bunu yine suistimal etti. Tabi ki şirket başkanlarıda ne yapsın işin uçunda para var. İnsanların istedikleri şekilde şekillendirdi. Ve orta ikiyüzlülük, ego, zübbelik, ideolojik taaruz, sapkınlık, ahlaksızlık oluşturmak için mükemmel platformlar ortaya çıktı. Ben bu saydıklarının hepsinin çok zararlı olduğunu düşünüyorum malesef. Çoğu suistimal edildi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Katılmamak elde değil eskiden daha iyiydi şimdi cidden kolaylaştı her şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• karakter meselesi

0|0
    0|0
  • İlişkilerin çivi çıktı.

0|0
    0|0
  • Sevgiliyi bilmem ama bunlar olmasaydı hayat çok daha güzel olurdu be. Eskiden bir misafir geldiğinde muhabbetin dibine vururduk. Şimdi herkesin elinde bir telefon kime geldiğini sonradan fark eden insanlar var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...