Çok iyi oldunuz'da elinize birşey geçti mi gerçekten? İyilik yaptıklarınız, size iyilik yaptı mı yoksa sizi sattı mı?

Çok iyi oldunuz'da elinize birşey geçti mi gerçekten? İyilik yaptıklarınız, size iyilik yaptı mı yoksa sizi sattı mı?

0|1
15|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir şey geçmedi inanır mısın iyilik yap kötülük bul demişler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Karşılık bekleyerek yapacagım iyiliği iyilik olarak saymam. Arkamdan bıcaklıyorsa eğer o da ona yakışıyor Muş demek. Eğer Bende Kötülük Edersem. Ozaman Ne farkım Olacak benim onlardan. ?

0|1
    0|0
  • Şu ana kadar pek birşeyini görmedim
    İnsanların çoğu nankördür
    Yaptıklarımızın karşılığını anca öbür tarafta görcez gibi.😏

0|1
    0|0
  • İyiliğe kötülükle karşılık veren kullanan ya da satanlar.. onların kötü kalpleri ve zihinleri. İyilik yapmaktan ve iyi düşünmekten vazgeçmedim, vazgeçmem. Karşılığını alıyorsunuz huzur veriyor. İyilik yapıp karışılığını bulduğum çok oldu.

0|1
    0|0
  • Umrmda degil satan da oldu , ona nasıl davranacagımı kendi brlirlemş oldu..

0|0
    0|0
  • Eline bir şey geçmesi gerekmiyor bence. İyilik dediğin ticaret değil. Karşılıksız yapılır. İyiliği özel kılan da budur zaten.

0|0
    0|0
  • Hep iyilik yapıp kötülük gördüm insanlardan eline değil de kalbine baya birşey geciriyorlar

0|1
    0|0
  • Hepsi satti

0|0
    0|0
  • Iyi olun boşverin djjf

0|1
    0|0
  • Yok fazla iyilik yapmıyorum o yüzden

0|0
    0|0
  • Aksina cok iyi olduğum zamanlarda satıldım

0|0
    0|0
  • Yeterince kötü var bana gerek olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hiçbir şey geçmedi elime , pek iyilikleri olmadı çoğu da sattı

0|0
    0|0
  • Denize at balık bilmezse Halik bilir 😉😉

0|1
    0|0
  • Çatır çutur sattılar 😂 olsun belki bir gün doğru birini bulurum iyilikten anlayan güzel bir insan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...