Her bayana abla diyen erkek iticiliği😉? Sizcede cirkin değilmi?

Mesela markete giriyosun, karsindaki adam 45 50 yaslarinda.. sana abla diyo. Saygidan esnafliktan filan demeyin yani. Çok çirkin. Bence hic hos degil. ustelikte itici.. Mesela hanfendi demeli, ya da hic hitap etmemeli.. sizce nasil?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Banada aynisi oluyor kiloluyum ve bakimsizim cirkinim. bende yasca buyuk gosteriyorum diye oyle diyorlar saniyordum. yanliz degilmisim demekki. rahatladim biraz 😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• Sanki sen ahlak denizinde boğulmuşsunda insanlara ders veriyorsun :D Hoşuna gitmiyorsa evinde kal seninle kibar konuşanların yanında :)) Her horoz kendi çöplüğünde öter eğer beğenmiyorsan o insanların yaşadığı ortamı tutmuyoruz

2|2
    0|0
  • Bencede hanfendi diyebilir adam kendinden küçük yaştakilere bile ağız alışkanlığımıdır nedir abla diyo :)

1|0
    0|0
  • Abla haklisin

0|1
    0|0
  • kafalarını duvara sürt çıkan kıvılcım ile de sigaranı yak ve keyfine bak :D

1|0
    0|0
  • katılıyorum :) Yıllardır saçma geldi bana onu geçtim ben 15 yaşındayken 40 yaşında esnaflar abi abi diyordu bana sadece bayanlara yapmıyorlar yani

1|0
    0|0
  • Evet doğru

1|0
    0|0
  • Benden büyükse abla derim her önüne gelene yavrum hayatım aşkım diyecek halimiz yok bana göre abladır o Hanımefendi dediklerim benim yaş gurubumda olmalı en fazla 25 e kadar hanım efendi diyebilirim

0|0
    0|0
  • haklısınız abla

0|2
    0|0
  • hepinizin de ayrı bir nazı var yeter mk

0|2
    0|0
  • bence o tabir sacma
    hanımefendi de beyefendi de yani..
    bana dogru gelen budur

0|0
    0|0
  • haklısın belki ama şunu bilmeni isterimki o insanlar yıllardan beri esnaflık yapan insanlar yaşını başını almış terbiyeyle adapla , Türkiye'nin en ağır en maneviyatlı en saygılı dönemlerinden gelen insanlar oldukları için abla diyorlar sırf eksik yanlış anlaşılmayalım diye , tabi başka yollarıda var ama o insanlar o dönemlerden geldikleri için yanlış anlaşılma olmasın diye.

0|0
    0|0
  • Demem bir daha ya size de her şey itici geliyor :D

0|0
    0|0
  • kendinden küçükse bencede itici ama birde unutmam marketteki abla bende 12 15 yaş büyükdü abla diyince kızıyodu kadın hahaha :D

0|0
    0|0
    • Ya bak biz kadınlar rahatsiz oluyoruz böyle tiplerden

• Lutfen gidermisiniz beyefendi...😂😃

• tamam abla gidiyorum :)

• Desinler.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Abi , abla
    Hiç hoş değil

0|0
    0|0
  • Bunda ne var ki? Abla derken taciz mi ediyor seni. Kolay gelsin canım dese sapık damgası vurursunuz. Benim peder de saygıdan dolayı kızım veya kolay gelsin ablacım der.

0|0
    0|0
  • ne diyelim teyze mi

0|0
    0|0
  • Samimiyetten dolayı ben de derim

0|0
    0|0
  • hanımefendi diye hitap etmek zorunda değil kimse o saygınlığa sahip değilsiniz. İster abla der ister bacım der.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 24

• Bence gayet normal banada hanımefendi efendim diyenler itici geliyor.
    Sadece senden yaşlı birinden abla söylemini almak garip.

1|0
    0|0
    • Kiz ben ne diyorm. detayi iyi oku. Adam 45 50 yasinda abla dio 25 yasindayim ben.

• Garip bir durum ama çokta mesele yapılacak bir şey değil.

• 😕 bana da diyorlar. artik yavas yavas sindirdim lafi alismaya basladim ablalik olayina guzel oluyor :)

0|1
    0|0
  • Tamam lüks lokantadaki garson ya da avm deki tezgahtar hanımefendi der de mahalle manavı hanımefendi demez abla der yani

0|0
    0|0
  • Hanımefendi ne ya, önünde bir de düğme iliklesin ister misin? 😅

1|0
    0|0
  • Hahahaaa aklıma esra Erol'da ki şenol geldi, adam 52 yaşında 34 yaşında ki esra'ya abla deyip durması bana itici geliyordu

0|1
    0|0
  • Bayan demeli bencede cok itici abla

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • ben 19 yaşındayım ve bana da diyorlar dumura uğruyorum haklısınnnn

0|0
    0|0
  • Öff çok simir sinir oluyorum 😬

1|0
    0|0
  • yoo bence iyi oluyo desinler efendilerdir onlar zarar gelmez

0|0
    0|0
  • Alışkanlık ne desin

0|0
    0|0
  • Bence gayet mantıklı ne istiyorsun yani 50 yaşında oluyor bazı esnaflar ben 18yaşındayım bana hanfendi mi desin

0|0
    0|0
  • Yoo ben seviyorum o şekilde daha sıcak ve samimi 😊

0|0
    0|0
  • hanimefendi demek abla demekten daha mantikli bencede

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Bencede ya katiliyorum. Oyle diyene arkasindan duyucagi modda babam yasindasin ufalda cebime gir diyorum pisman diilim dhdnnd hadi sen neyse ben napiyim

0|0
    0|0
  • Samimiyet türklerin kanında var😀

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru

0|0
    0|0
  • Geçmişten gelen bir gelenek. Benim için sorun yaratmıyor, samimi👌🏼

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam